2017 Deri Pantolon Kombinleri

Deri pantolonlar artık her yıl moda akımını sürdürmekte, bu pantolonları sık sık görmeye alışmak gerekiyor. Özellikle soğuk kış mevsimi için çok kullanılan ve çoğu renk modeline sahip olan deri pantolon modelleri hem sıcak tutması hemde konfor açısında tercih edilme sebebi, tabi şık ve farklı olmayı da unutmamak lazım. Gerçekten deri pantolon giyerek tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz çok olası.

Siyah Yine Asilliğini Koruyor

2017 yılının en çok tercih edilen deri pantolon rengi tabi ki doğal olarak siyah oldu. Asil ve şık duruşu ile siyah her zaman ilk başta tercih edilme sebebi diyebiliriz. Kırmızı renk çokta olmasa da giyenler oluyor ama gerçekten biraz abartı kaçabiliyor bazen açıkcası biz önermiyoruz ama siz kendinize güveniyor ve şık bir kombinle tamamlamak istiyorsanız kimse sizi tutamaz 🙂

Deri pantolonlar genelde kış aylarında kullanıldığı için güzel bir çize yada yarım bir botla çok güzel kombinleniyor. Üzerinize de salaş bir bluzla çok şık olabilirsiniz. 2017 yılının deri pantolon modası da yamalı modellere ve önü deri olup arka kısmı kumaş modeller oldukça rağbet görmekte. Sizde hem rahat hem de şık görünmek istiyorsanız bu tarz pantolonları deneyebilirsiniz. Hemen aşağıdan galerimize ulaşıp tüm deri pantolon kombinlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir