2017 Mayo ve Bikini Trendleri Nelerdir ?

2017 yılının yaz aylarının henüz ortalarındayız. Halen bu yaz tatile çıkmadıysanız ve plajlardaki trendlerden haberiniz yoksa, sizleri bu yılın mayo ve bikini trendleri ile tanıştıralım. İşte bu yazın en gözde bikini ve mayo trendlerinden tüyolar…

Asimetrik kesimli mayolar;

Bu yıl, asimetrik kesimler modanın trendleri arasında yer alıyor. Aynı moda, mayo ve bikinilerde de karşımıza çıkıyor. Özellikle göbek ve basen bölgenizde fazlalıklar varsa, bu tür kesimli mayolar ile dikkatleri farklılıklarınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Ayrıca bu kesimler ile oldukça şık ve modern görüneceksiniz.

Derin V dekolteler;

Eğer fazlalıklarınız varsa, derin V detayı olan mayo ve bikinileri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çünkü bunlar hem daha ince hem de daha uzun görünmenizi sağlayacaktır. istediğiniz renkte olan modeli tercih edebilirsiniz.

Desenli modeller;

Bu yılın modası, desenli kıyafetlerdir. Aynı şekilde mayo ve bikinilerde de ön plan açılan desenler ile kendinizi hem çok daha güzel hem de çok daha enerjik ve zinde hissedebilirsiniz.

Sloganlı mayolar;

Bu yıl sloganların modası geri döndü. Çantalarda, kıyafetlerde hatta ayakkabılarda bile karşımıza çıkan sloganlar şimdi de kumsallarda karşımıza çıkıyor. Öyle güzel mayo ve bikiniler tasarlanmış ki, bunların üzerine beyaz bir gömlek ve güzel bir gözlük kombinleyerek, plajların gözdesi olmanız mümkün.

Cıvıl cıvıl renkler;

Bu yılın mayo ve bikinilerinde canlı renkler tercih etmeniz, bir adım önde olmanızı sağlar. Mor, pembe, sarı ve beyaz tonlarının canlı olanları ile plajlarda harikalar yaratın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir