2017 Plaj Modası ve Kombinleri

2017 Plaj Modası

Yaz aylarının ortalarında olduğumuz bu günlerde, plajların en şık bayanı olmak isteyeceğinizi düşünerek, sizlere plajlarda kullanabileceğiniz bir kaç ip ucu vermek istedik. İşte detaylar…

Plaj çantası;

Plajların olmazsa olmazı ve her daim yanınızdan ayırmayacağınız plaj çantaları, elbette ki büyük olmalıdır. İçine tüm eşyalarınızın sığabileceği büyüklükte bir çanta modeli seçin. Bu yılın plaj çantası modası ise hasır olan modellerdir.

Plaj elbisesi;

Denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra yanınızdan ayırmayacağınız bir başka unsur da elbiselerdir. Plaj elbiselerinin bu yıl derin V yakalı olanları ve straplez olan modelleri moda. Bu nedenle çok da bol olmayan bu modelleri, plaj elbiseleriniz için seçebilirsiniz.

Olmazsa olmaz şapkalar;

Bu yıl büyük şapkaların ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle bir aksesuar olarak kullanılan şapkalar aslında güneşin zararlı ışınlarından koruyan bir kalkandır. Bu nedenle büyük ve gösterişli şapkalar ile plaj kombini yapabilirsiniz. Hasır modelleri tercih etmeniz, çantalarınız ile uyum sağlar.

Havlular;

Bu yılın plaj havlusu trendleri hafif ve renkli tasarımlardır. Ancak bunların desenli ve baskılı olmasına önem verin. Çünkü baskılı plaj havluları, bu yılın en çok tercih edilenlerinden.

Gözlük ve terlik;

Bu yıl rengarenk olan güneş gözlükleri ile ışıl ışıl görüneceksiniz. Özellikle çift renkli olanlar ön planda yer alıyor. Terliklerde ise vazgeçilmezlerinizi kullanabilirsiniz ancak plajlarda sıklıkla plastik ayakkabılar ile de karşılaşabilirsiniz.

Mayolar;

2017 yılının mayo ve bikiniler için trendleri baskılı olan modellerdir. Yine canlı ve cıvıl cıvıl renkler ile muhteşem görünebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir