2017’de Çok Konuşulacak Saç Trendleri

Bu yıl, geçtiğimiz yıllara göre biraz daha hareketli ve renkli saçlar bizi bekliyor. Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi saçlarda da kendi modanızı yaratmanız ve kendine uyanları seçmeniz gerekir. sizlere 2017 yılında öne çıkan saç modelleri ve trendleri hakkında bilgi verelim;

Ombre saç modeli yerini Ecaille saç rengine bırakıyor;

Bilindiği gibi geçmiş yılların modası olan ombre, saçların uçlarına doğal ışıltı katmak için uygulanıyordu. Bu yıl ise yine aynı şekilde ışıltı katmak için 3 renk uygulaması olan Ecaille ön planda yer alıyor. Bu uygulama özellikle kahverengi saç tonlarında harika görünüyor diyebiliriz.

Kaplan gözü ile ışıltı yakalayın;

Altın rengi ve kahverengi saç renklerini her yıl ön planda görüyoruz. Bu yıl da, bu iki rengin karışımından oluşan kaplan gözü rengi ile karşı karşıyayız. Bayanlara muhteşem bir ışıltı katan bu renk, kahverengi tonlarını sevenler için mükemmel bir seçim. Bu renk özellikle dalgalı ve omuz hizasındaki saçlar için oldukça ideal.

Abanoz rengini duydunuz mu;

Bu yıl yaz aylarında sıklıkla karşılaşacağımız kahverengini koyu tonu olan abanoz rengi, özellikle beyaz tenli bayanların gözdesi olacak. Bu renk saçlarınızı parlak ve canlı gösterenlerden. Koyu renk saçlar seviyorsanız, bu rengi mutlaka düşünmelisiniz.

Bakır kızılı yarışı kazandı;

Kızıl tonlar her yıl kullanılan renklerden. Kızıllar arasında 2017 yılında yarışı kazanan renk ise bakır kızılı oldu. Bu renk hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilen ve oldukça canlı görünenlerden. Beyaz tenliler için mükemmel bir seçim olan bakır kızılı uzun ve gür saçları olanlar için ideal.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir