Burak Özçivit hakkında bilinmeyenler? Burak Özçivit Kimdir?

Burak Özçivit’in hayatını sizler için araştırdık. Aşağıdaki konu başlıkların cevabını bulacağınız bir biyografi yazısı olacaktır.

Burak Özçivit Kimdir? Burak Özçivit hakkında bilinmeyenler? Burak Özçivit Boyu? Kiminle Evli? Burak Özçivit Burcu Nedir? Burak Özçivit Hangi dizide oynuyor?

Bakış ile insanı gülüşünü içimizi ısıtan Türkiye’nin en yakışıklı en başarılı oyuncularından biri Burak Özçivit 24 Aralık 1984 İstanbul doğumlu oğlak burcu aslen Gazianteplidir. Özçivit Ailesi 4 kuşaktan beri kebapçılık yapıyormuş Burak Özçivit’te hatırlarsanız geçtiğimiz yıllarda Balibey adını verdiği bir Kebapçı dükkânı açmıştı ancak ne büyük bir zarara uğrayarak orayı devretmek zorunda kaldı. Burak Özçivit’in babası serbest meslek sahibi Annesi ev hanımı yakışıklı oyuncunun Burçin adında bir kız kardeşi var. Burak Özçivit Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünden mezun.

Yakışıklı oyuncunun 2003 yılında çöpten çıkartma fotoğrafları ile hayatı değişti. Evet yanlış duymadınız Burak Özçivit‘in babası oğlundan habersiz onun fotoğraflarını Best Model yarışmasına gönderiyor ancak bu fotoğraflar beğenilmiyor ve seçici kurul tarafından çöpe atılıyor organizatörler son anda kendilerinden habersiz da çöpe atılan fotoğrafları görüyor ve Burak Özçivit tekrardan yarışmacıların arasına katılıyor. Böylece 2003 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında gelecek vaadeden model seçiliyor. Kendisini daha sonra Uğurkan Erez ajansına alıyor ve mankenlik yapmaya başlıyor. 2005 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında yeniden katılıyor ve Best Model Of Turkey seçiliyor. Devamında buna bağlı olarak Best Model Of The World yarışmasında katılıyor ve dünya ikincisi oluyor.

Burak Özçivit televizyon dünyasına ilk adımını 2006 yılında -18 isimli diziyle atıyor. Uzun süre modellik yaptıktan sonra gelen oyunculuk teklifini kabul eden Burak Özçivit çekimlerde çok zorlandığını ve hatta Doktora bile gitmeyi düşündüm çok zor geldi bana oturttular beni hadi şunu oyna peki oynayalım ama bilmiyorum ki öyle öyle bir 4 ay geçirdim ama anamdan emdiğim süt burnumdan geldi diyor.

Zoraki Koca, Baba Ocağı, ihanet, Küçük Sırlar, Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu ve son olarak Kara Sevda dizileriyle devam ediyor. Yakışıklı oyuncu 2007 yılında da Musallat filmi ile Beyazperde ile tanışıyor ardından Aşk Sana Benzer, Kardeşim Benim filmleri ile devam ediyor.

Burak Özçivit Hakkında Bilinmeyenler?

Ünlü oyuncunun yükseklik korkusu var yükseklik ile ilgili çekimler zorlandığını ifade ediyor. Futbol aşığı ve Fenerbahçeyi tutuyor. Eğer oyuncu olmasaydım futbolcu olurdum diye ekliyor. Oyuncu aynı zamanda klasik otomobil tutkunu ve birkaç klasik aracı sıfırdan toplamış.

Fahriye Evcen Çalıkuşu dizisi sayesinde tanışıyorlar ve sevgili oluyorlar. Yakışıklı Oyuncunun aynı zamanda seside güzel. Aşk Sana Benzer filmini izleyenler hatırlayacaktır Fahriye Evcen ile birlikte söyledikleri Hasretinle Yandı Gönlüm şarkısını. Hatta bu söyledikleri şarkıya klip bile çekmişlerdir. Ünlü oyuncunun Ortadoğu’da ve Türkiye’de çok fazla hayranı var ve gittiği ülkelerde ilgiyle karşılanıyor oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip.

Burak Özçivit Boyu? Kiminle Evli?

Burak Özçivit 2017 yılında Fahriye Evcen ile dünya evine girmiştir. Ünlü oyuncunun boyu 1.84’dür.

Burak Özçivit Burcu Nedir?

Burak Özçivit 24 Aralık 1984 İstanbul doğumlu oğlak burcudur.

Burak Özçivit Hangi dizide oynuyor?

Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayacağı gelen bilgiler arasında. (2018 Kasım)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir