Buruna Takılan Septum Halka Modelleri

Merhaba yeni1moda takipçileri. Son yılların yeni modasına şahip olmuşsunuzdur eminiz ki. Evet burun halkaları gerçekten çok çılgınca ve çekici bir hal almaya başladı. Her genç kadının denemek istediği fakat cesaret edemediği bir akım bu buruna halka taktırmak.

Buruna takılan bu halkalara piercing yada dövmecilerde septum adı veriliyor. Yüz kısmında kullanılan aksesuar seçenekleri gün geçtikçe artmakta gördüğünüz gibi fakat bu daha bir şık gibi sanki diğer aksesuarlardan 🙂 Kadınların yüzlerine önemli bir farklılık katan burun halkalarını yaptırmak gerçekten biraz cesaret istiyor deldirmesi vs gibi olaylar biraz can yakabilir.

Yüze takılan bu aksesuarlar aslında Hindistan’da ortaya çıkmış. Zaten onlar her yerine bir şeyler takmayı bayılıyorlar nedense. Hindistanlılara göre bu halkalar insana pozitif enerji dağıtmakta çok etkiliymiş. Enerji olayına etkisi var mı pek bilemiyoruz ancak çoğu ünlü tarafından sık sık kullanılmaya başlandı bu aksesuar modelleri. Estetik olarak çok şık duran burun halkaları sadece kadınlarda değil aslında erkeklerde de ara sıra görünmekte. Bizde düşünmüyor değiliz bu halkaları, bu konuda siz ne düşünüyorsunuz ?

Burun Halkası Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir