Cemal Can Canseven Kimdir? Kaç Yaşında?

Cemal Can Canseven Kimdir? Kaç Yaşında?

İki çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak Cemal Can Canseven 25 Mayıs 1995 İzmir dünyaya gelmiştir. Kendisinden 9 yaş büyük ve ondan çok büyük destekler gördüğünü ifade eden Cemal Can’ın küçük annem dedi iyi bir ablası vardır. Annesi Rize babası Selanik göçmenidir. Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamladı ve üniversite vesilesi ile İstanbul’a geldi. İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümünü okumaya geldiyse de ancak hayalinde okul bitirmekten çok model olmak vardır diye belirtiyor.

Cemal Can model olmak istiyordu ama bunun içinde önünde çok büyük bir engel vardır çünkü tam 120 kiloydu sonrasında bu kilolardan büyük azim ve gayretle kurtuldu.

Model olmanın dışında müziğe olan ilgisi sayesinde Dj’liğe yönelen kısa bir araştırmanın ardından İstanbul’da 6 ay kadar eğitim aldıktan sonra ilk olarak İzmir’de bir gece kulübünde Dj’lik yaparak bu mesleğe giriş yapıyor. Bu sırada okulunu donduruyor ve Dj’lik performansı istediği gibi gitmesinin ardından çeşitli gece kulüplerinde çalmaya başlıyor ve tanınırlığı bu şekilde artıyor.

Aynı üniversitede olmaları nedeniyle ünlü Youtuber Danla Bilic ile tanıştığını onunla birlikte çektikleri videolar sayesinde hayran kitlesine ulaştı.

Çok iyi yüzme bilmektedir ve düz taban olmasına rağmen hızlı koşar bilmektedir. Yakın zamanda YouTube’da kanalını açmıştır bu videonun çekildiği sırada kanalındaki abone sayısı 350 bindir. Resmi İnstagram hesabındaki takipçi sayısı ise bir buçuk milyon civarındadır.

Son olarak Survivor 2020 yarışmacıları arasında ve gönüllüler takımında yer almaktadır. Oyunlardaki başarılı performansı ve uyumu ile birçok kişinin beğenisini kazanmıştır.

Cemal Can’ın youtube kanalında çektiği video da “10 yıl sonra kendinizi nerede görmek istiyorsunuz” sorusuna cevap olarak;

10 yıl sonra kendimi evli mutlu ve üç çocuklu görmek istediğini söyledi. Çocukları çok sevdiğini ve gerçekten bunu istediğini ifade ediyor.

Cemal Can, Tavuklu Pilav, Bebe Bisküvisi ve Sütlacı çok sevdiğini ve bunlardan asla vazgeçmediğini ifade ediyor.

Cemal Can Sevgilisi Var mı?

Şuanda hayatında birisi olmadığını ama aşık olarak evlenmek istediğini söyledi.

Cemal Can Boyu ve Kilosu?

Cemal Can, 1.86 boyundadır ve 82 kilodur.

Cemal Can Hangi Burç

İkizler burcudur. Bazı röportajlarında ikizler burcu olması nedeniyle her gün aynı enerjide olmadığını belirtiyor ve bu yüzden beni düşük enerjili görürseniz bunu ikizler burcu olmam nedeniyle yaşadığını ifade ediyor.

Cemal Can Nereli?

Annesi Rize babası Selanik göçmenidir. İzmir’de doğup büyümüştür.

Cemal Can Göz Rengi

Yeşil Renk

Cemal Can Hangi Takımlı?

Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi bulunmaktadır. Hatta kendisine konulan Can isminin de babasının çok sevdiği Fenerbahçeli futbolcu Can Bartu için Can isminin konulduğunu ifade ediyor.

Cemal Can En Sevdiği Renk?

Videolarda ve giydiği kıyafetlerde çokça sarı sevdiğini ve sarı renk kıyafetler tercih ettiği görülüyor.

Cemal Can Hangi Bölüm Mezunu?

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümünde şuanda 2. Sınıfı okuyor.

Çeşitli gece kulüplerinde sahne aldığı için okulunu belirli bir süre dondurduğunu ve bu yüzden okulunu bitiremediğini söylese de okulunu bitirerek hayatına devam etmek istiyor.

Cemal Can İnstagram Hesabı

https://www.instagram.com/cemalcancanseven

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir