Kulak Arkası Dövme Modelleri

Kulak arkası dövme modelleri her yıl kendini güncelleyerek yeni modeller ortaya çıkmakta. Bizlerde sizler için kulak arkası dövme modellerini sizler için araştırdık. Dövme modellerini incelerken bazı konu başlıkların cevaplarını bulabilirsiniz. Kulak arkası dövmelerine geçtiğimiz yıllara göre harfli dövme modelleri popüler. Kalpli, çiçekli ve küçük simgeleri içeren dövme modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Kulak arkası dövme yaptırmak acıtır mı? Kulak arkası dövme fiyatları ne kadar? gibi soruların cevabını bu bölümde bulabilirsiniz.

Kulak arkası dövme yaptırmak acıtır mı?

Kulak arkası dövme yaptırmaya karar verdiniz fakat dövme yaptırırken oluşabilecek acıyı düşünüyorsunuz. Bu haberimiz eminiz ki sizlere yardımcı olacaktır.

Kulak arkası sert ve kemikli bir yapıya sahiptir, vücudunuzun farklı yerine istinaden kulak arkası biraz daha fazla acıyabilir ama bu yaptırdığınız yerine tecrübe ve kalitesine göre değişkenlik gösterecektir. Çünkü dövme yaptırırken iğnenin vermiş olduğu o ses sizi biraz tedirgin edebilir, sakin olmanızda fayda var.

Kulak arkası dövme fiyatları ne kadar?

Kulak arkası dövme fiyatları bildiğiniz üzere yer ve mekanın kalitesine göre değişmektedir. Araştırmalarımıza göre orta ölçekli bir yerde küçük modelli kulak arkası dövme modelleri 50-60 tl’den başlayıp 150-200 tl arasına kadar çıkmaktadır.

Kulak arkasına geçici dövme olur mu?

Kulak arkasına geçice dövme yaptırabilirsiniz fakat bizim size ufak bir önerimiz olacaktır. Geçici dövme yerine yapışkanlı geçici dövme yaptırmanızı tavsiye ederiz, fakat uzun süreli olmasına ve kalitesini kontrol etmeyi unutmayın.

Kulak arkası dövme modelleri nelerdir?

Yıldız, kelebek, akrep, kalpli simgeler, çiçek,kuş veya harflerden oluşan dövme modellerini tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir