Renkli Sneakers Kombinleri ve Modelleri

Günlük yaşantımız da her zaman bizimle birlikte olan ayakkabıların her geçen gün modası değişmekte. Gerek rahatlık gerekse model ve renk olarak tercih edilen ayakkabılar artık göz alıcı olmak için önemli bir detay haline geldi. Şık ayakkabı ile ne kadar şık olunmaz denilse de bizce çok yanlış bir düşüncedir. Şık olmak için sadece topuklu ayakkabılara yer vermeye gerek yok.

Topuklulara Veda Etme Vakti !

Spor ayakkabı tasarım edenler gerçekten her sene sınırları zorluyor. Sokak modası denildiğince önemli bir yere sahip olan Sneaker ayakkabılar da bu moda akımlarına ayak uydurmaya devam ediyor. Bu sene renkli renkli sneakers modelleri çok revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Sokak stiliniz ile neon ve pastel renkli sneakersları rahatça kombinleyebilmeniz mümkün.
Neon renklerin çocuksu duruşunu ve göz kamaştıran renkleri gerçekten önemli bir yere sahip. Sizde günlük kullanıp bol bol dikkat çekmek istiyorsanız neon renkli ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Spor ayakkabılara alıştıktan sonra evdeki topuklu ayakkabıları atacak yer arayabilirsiniz, bizden söylemesi 🙂

Renkli Spor Ayakkabı Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir