2017 Ev Dekorasyonu Trendleri Nelerdir

Bu aralar evlerinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız ya da yeni bir ev aldıysanız, bu yazımız tam size göre. 2017 yılı için ev dekorasyon trendleri uzmanlar tarafından belirlendi. Buna göre evlerinizde hangi seçimleri yapmalısınız, hangi renler duvarlarınızı süslemeli, hangi mobilyaları tercih etmelisiniz gibi sorularınızın cevaplarını verelim;

2017 için modern dekorasyon trendleri nelerdir ?

  • İç mekânlara sıcaklık ve samimiyet katmak için tercih edilen tuğlalar ve pişmiş topraklar, bu yıl da evlerimizi süsleyecek. Özellikle banyolar ve şömine duvarları için tercih edilen tuğla ve kiremit gibi malzemeleri tv üniteleriniz, salon ve yatak odası için de kullanabilirsiniz.
  • Mantar panolar bu yıl da revaçta olacak. Buna göre çalışma odanızın ya da ofisinizin bir duvarını mantar pano ile kaplayabilir ve notlarınızı duvarlarınıza iğneleyebilirsiniz.
  • Mantarların bir başka özelliği ise gürültü emmeleridir. Bu nedenle yatak odaları başta olmak üzere sehpa ya da masa olarak mantarlar kullanılacak. Bu sayede evlerinize sıcaklık katmış olacaksınız.
  • 2016 yılının dekorasyon renkleri koyu mavi ve asker yeşiliydi. Bu yıl ise koyu yeşil dekorasyonların baş tacı olacak v odaların modern ve ferah görünmesine yardımcı olacak. Koyu yeşil mobilyalar ile birlikte koyu yeşil yaprakları olan ağaçlar ile modern dekorasyonlar yapabilirsiniz.
  • 2017 yılında, artık monotonlaşan ve her evde yer alan deri, demir ve ahşap yatak başlıklarının yerini içi dolgulu olan kapitone başlıklar alıyor. İçi elyaflar ile doldurulmuş olan bu başlıklar kadife ya da deri kumaşlar ile süsleniyor. Burada önemli olan nokta yatak başlıklarınızı pastel tonlardan seçmenizdir.
  • 2017 yılında teknolojiden uzak kalmak ve huzur bulmak için dinlenme köşeleri de ön planda. Buna göre evinin bir bölümünü teknolojiden uzak olarak, yalnızca kitaplar ile ya da ahşap dekorasyon malzemeleri ile süsleyebilirsiniz. Bu bölümde gündüz şekerlemesi yapabilir, uzanabilir ya da kitap okuyabilirsiniz.

Ev dekorasyon fikirleri foto galerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir