2017 Duvar Dekorasyonu Önerileri

Duvarlar evlerin terk edilmiş yerleridir. Ancak dekorasyonların tamamlanması için oldukça önemli olan yerlerdir. Buna rağmen pek çoğumuz bunun farkına varmayız ve duvarlarımızı âtıl halde bırakırız. 2017 dekorasyon modasında duvarlar ön plana çıkıyor ve evlerinizin güzelleşmesi sağlanıyor. İşte sizlere bu yıl ki duvar dekorasyonları için tavsiyeler…

2017 duvar dekorasyonu nasıl yapılmalıdır ?

  • Duvarlarınızın renklerini değiştirmek ile işe başlayabilirsiniz. Eski yıllarda moda olan tek renk bu yıl yerini çift ya da 3 renk modasına bırakıyor. Duvarlarınızdan birini ya da ikisini farklı bir renge boyayabilirsiniz.
  • Duvar renkleri bu yıl monotonluktan çıkıp sarı, pembe mavi ve yeşilin tonlarını alıyor. Bu sayede dekorasyonlar canlanıyor ve evinize her mevsim bahar geliyor.
  • 2017 duvar dekorasyonu için desenli boyalar da tercih edebilirsiniz. Çiçek, düz çiğiler, yapraklar gibi pek çok modeli bulunan bu boyaları isterseniz bir duvarınızda isterseniz her duvarda tercih edebilirsiniz.
  • Duvar kağıtları bu yılın da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yine tek duvarları ya da bütün duvarları sade olan duvar kağıtları ile süsleyebilirsiniz.
  • Duvarlarınızı dekorasyona dahil etmek istiyorsanız, kesinlikle boş bırakmayın. Özellikle birkaç parçadan oluşan kanvas tablolar, bu yıl oldukça moda. Duvarlarınıza sticker ve aynalar da tercih edebilirsiniz.
  • Duvar dekorasyonunda televizyonu koyacağınız duvarın nasıl olduğu da önemlidir. Tv üniteleri tercih etmek yerine çeşitli duvar panelleri ile kendi ünitenizi yapabilir ya da duvarın bir bölümüne ünite gibi televizyonunuz için güzel bir alan yaptırabilirsiniz. Bu sayede oldukça modern bir alan sahip olursunuz.
  • Salonlarınızda yer sağalmak ve modernlik oluşturmak açısından konsolunuzu duvara monte edilen çeşitlerden yaptırabilirsiniz. Yemek masanızın yanına yaptıracağınız bu konsollar aynı zamanda dekoratif bir görüntü sağlayacaktır. Üzerinde yine duvara monte edilen aynalar da yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir