2019 Çocuk Mont Modası

2019 – 2020 Çocuklar için mont modellerini sizler için araştırdık. Bu yıl
gençlik modası olarak şişme montlar oldukça moda ve buda moda çocuk modellerinde de geçerli olmaya başladı.

Defacto, Civil, Koton, Lcwaikiki, Mango gibi markaların 4 ve 10 yaş aralığından oluşan şık ve sevimli mont modellerini sizler için araştırdık.

Her yıl moda ve trendlerin değişmesiyle birbirinden güzel ve modeller
çocuklar içinde çıkıyor.

Bu haberimizde 2019 çocuk mont modası, Çocuk mont modelleri, erkek
çocuk mont, kız çocuk mont, çocuk mont, çocuk mont fiyatları, çocuk montları ve fiyatları, çocuk kaban çeşitleri, erkek çocuk mont fiyatları, kız çocuk montları ve fiyatları
nı sizler için araştırdık.

2019 – 2020 sezonunda çocuk mont modelleri daha çok şişme
mont tercih edilse de bunun yanı sıra trençkot ve kabanda tercih edilen
modelleri arasında.

Erkek Çocuk Mont Modası Nelerdir?

Erkek çocuk mont modellerinde 2019 yılında daha çok şişme montlar daha çok tercih ediliyor. Renk olarak mavi ve daha çocuk rüzgar desenli modeller tercih sebebi. Şişme montlar kaz tüyünden oluştuğu için aynı zamanda daha sıcak tutmaktadır.

Erkek çocuk mont fiyatlarına göz attığımızda ise ortalama fiyatların
200 – 400 tl arasında olduğunu görebiliriz.

Kız Çocuk Mont Modası Nelerdir?

Kız çocuklarımızda ise şişme mont modellerine istinaden daha
çok trençkot, deri mont, kaban tarzı modeller tercih ediliyor. Bahar aylarında daha çok tercih edilen trençkot modellerinde bu yılda pembe, mor ve kırmızı renkler moda.. Bu yıl benim tarzım çok konuşulur diyorsanız çocuğunuza bir trençkot veya deri mont tarzı mont alabilirsiniz.

Trençkot bildiğiniz üzere çok kalın olmadığı için çok soğuk havalarda pek fazla fayda etmeyebilir, çok soğuk havalarda tercih etmekten kaçınmanızda fayda var.

Kız çocuk mont fiyatlarına göz attığımızda genellikle fiyatların 100 – 300 tl
arasında olduğunu görüyoruz ama bu daha çok trençkot için geçerli. Şişme mont ve kaban tarzı bir şey almak istediğinizde erkek modelleri ile aynı fiyat aralığına sahiptir. (200-400 tl arası)

Markalara Göre Çocuk Mont Modası

Defacto, Civil, Koton, Lcwaikiki, Mango markaların çocuk mont modellerini sizler için araştırdık, hangi markanın çocuklarınız için nasıl bir model ürettiğine gelin birlikte bakalım.

Defacto Çocuk Mont Modası

Defacto kız çocuk mont modası, Defacto erkek çocuk mont modası, Defacto çocuk mont modelleri ve fiyatlarını sizler için araştırdık.

Koton Çocuk Mont Modası

Koton’da bu yıl çocuklara yönelik uygun güzel modeller ile karşımızda çıkıyor. Belki diğer markalara göre çok çeşit ve model olmasa da tercihinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Tabi sadece model olarak düşünmemek gerekir. Model, kalite ve ve kalite ve fiyat aralığına bakıldığında koton diğer markalara göre birazcık yüksek olabilir .

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir