2019 Gelinlik Modelleri

2019 gelinlik modelleri yeni ürününün neler sunması gerektiğine ilk elden baktık ve şimdi pistte sevdiğimiz tüm gelinlik trendlerini gözden geçirmenin zamanı geldi.

İster klasik, ister boho, ister minimal, ister modern, ister büyüleyici olun, bu sezon her gelin için küçük bir şeyler vardı. Klasik hale gelen gelinlik trendlerinden birkaçı hala kalırken, omuz boynu yakaları, uzun yanılsama dantel kolları, kayma elbiseler ve 3 boyutlu çiçek nakışları mevcuttu, kesinlikle yeni bir trendler ortaya çıktı. 2019 yılı gelinlik modelleri, 2019 yılı gelinlik trendleri, 2019 tesettürlü gelinlik modelleri, 2019 gelinlik modelleri nasıl olacak, 2019 gelinlik modası, 2019 gelinlik modelleri, 2019 gelinlik trendleri, yeni sezon gelinlik modelleri nelerdir tüm bu soruların cevaplarını bulduk istifadenize sunarız.

2019 Yılına Damga Vuracak Gelinlik Modelleri

Beyaz elbiseler her zaman güzeldir, ancak onları ayırt edici hale getirmek için beceri gerekir. Saf bir saten elbise üzerindeki narin dikişlerden, bir korsajı süpürme tülünün katmanlarına yerleştiren 3B çiçeklere kadar.
Boyunlukta çapraz kurdeleler kadar basit ya da bir metre uzunluğunda dantelli bir tren kadar süslü olabilirdi, ancak her biri geleneksel olanı olağanüstü bir şey haline getirildi.

1- Klasik gelinlik

Klasik gelin elbise modeli, prenses türünün öncüsüdür, bu durumda hacimler ve detaylar daha gizlidir.  Klasik gelin elbisesi istiyorsanız, bir tül veya dantel deseni seçebilirsiniz.

2019 Yılı Gelinlik trendleri

2- Zarif Prenses Elbise

Beyaz prenses elbisesini giydiğinizde küçük kızı hayal ettiyseniz, öykülerde olduğu gibi kesinlikle bir hikaye seçeceksiniz.

Avantajları:  Prenses gelin elbisesi belinizi ve büstünüzü gösterecek. Üst için bir korse seçtiyseniz, pırlanta kaplı bir deyim kolyeyle eşleştirebilirsiniz. Elbisenin kolları varsa ya da üst kısmında dantel ya da tül giyindiyse, kolye çok dikkatli olmalıdır.

Dezavantajları : Boyunda iseniz prenses gelin elbise mükemmel olacak. Bir mignon iseniz, kaputun altındaki ses yüksekliği daha küçük görünmenizi sağlayabilir ve hatta ekstra kilo izlenimi verebilir.

3- Denizkızı Elbise

Ve bu elbise elbisesi yüksek gelinler için tasarlandı, ancak daha gençseniz, bir çift topuklu ayakkabı ile hile yapabilir veya bir çift platform sandaleti seçebilirsiniz. Ayrıca elbisenin altındaki hacim, gelinin yüksekliğiyle doğrudan orantılı olmalıdır, daha dar gelinler için daha dar kuyruk önerilir.

Deniz kızı elbisesi, podyum, uzun bacak ve omuz beliyle gelinleri tercih eder ve iyi tanımlanmış kalça yanılsamasını sağlar. Vücudun her çizgisini takip eden bir elbise olduğu için cömert kalçalarda kaçınması tercih edilir.

4- Pullu Gelinlik

Gelinlikler mükemmel olabilir! Işıltılı elbiseler modelleri değişebilir – abartılı olabilir, parıltılı veya belirgin dokular açısından zengin olabilir, güneş ışığında parıldayabilir veya dans pistinde yansıtıcı olabilir.

Pullu elbiseler genellikle vücudun çizgisini takip eder, hacimli aşınma için uygun değildir. Çilekler çoğunlukla gelinlik üzerine manuel olarak uygulanır ve devekuşu tüyleri veya devekuşu pulları ile birlikte, gelinlerin tümüne çok değerli bir görünüm verir.

5- Bel Kemeri İle Gelinlik

Kemer bir prenses tarzı elbiseye uygulanabilir. Klasik bir görünüm için aksesuar, doku ve renk gibi elbiseyle mükemmel bir uyum içinde olmalıdır. Ayrıca renkli bir kemer çeşidi vardır; uygun olan inciler, kristaller veya organze ile birlikte modern gelinler.

Kemer, omuz askınızı güçlendirecek ve büstü vurgulayacaktır. Özellikle renkli sürümde, prenses elbiseler ile mükemmel bir uyum sergiliyor. Böyle bir aksesuarı tercih ediyorsanız, aynı renkte bir çift ayakkabı seçmenizi tavsiye ederiz.

Değerli kayışlar gümüş veya altından yapılabilir ve renkli kristaller, inciler veya değerli taşlarla süslenebilir. Böyle bir kayış seçerseniz, diğer aksesuarlar mümkün olduğu kadar hassas ve dikkatli olmalıdır.

6- Tesettürlü Gelinlik

Tesettürlü gelinlikler her geçen sezon daha da zenginleşen modelleriyle gelin adaylarının hayallerini süslemeye devam ediyor.

2019 tesettürlü gelinlik modelleri

2019 Yılı Gelinlik Modellerini Keşfedin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir