2019 Siyah Abiye Modelleri

2019 – 2020 Siyah Abiye Modellerini Sizler için araştırdık. Her yıl olduğu gibi siyah renk abiye modelleri bayanların sadeliğine ve zarifliğine ayrı bir güzellik katmaktadır. Siyah Renk abiye modelleri 2019 yılında dantel olan modelleri daha fazla tercih edilmektedir.

Bu galerimizde 2019 – 2020 Siyah Abiye Modelleri, Siyah Abiye Model Fiyatları, 2019 Nişanlık abiye Modelleri, Dantelli Siyah Abiye, Sırt dekolteli siyah abiye modelleri, yırtmaçlı siyah abiye gibi özel günler için siyah abiye modelleri soruların cevabını bulabileceksiniz.

Bu galerimizde özel günler için tercih edebileceğiniz bir çok abiye modellerini bulabilirsiniz. Özellikle Nişan, Düğün ve özel günler için harika modelleri sıraladık.

2019 Siyah Abiye Modelleri Nelerdir?

Bu yıl geçtiğimiz yıllara göre dantelli, sırt, göğüs ve omuz desenli olan abiye modelleri favori olarak gösterilmektedir, Şık ve sade olmak istiyorsanız siyah abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

Siyah Abiye Model Fiyatları?

Özel günler için abiye model ve fiyatlarına göz attığımızda özellikle büyük markaların fiyat başlangıç fiyatı 1.000 tl (bin tl) ile 2.000 tl (iki bin tl) arasında değişmektedir, fakat daha çok orta kategorili firmaların abiye fiyatları  500-1.000 tl arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir