Bol Paça Pantolon Kombin Modelleri

2019 yılında yine eskilerden esinlenerek günümüze kadar ulaşan ve çok sevilen bol paça pantolon modellerinden oluşan kombinleri sizler için sıraladık. Bol paça pantolon kombinleri her yaşa uygun ve özellikle özel günler çok tercih edilen modeller arasında. Pantolon üzerine dilerseniz gömlek, tişört ve mevsime göre kazak, bluz, fırfırlı üstler ile giyebilirsiniz. Şıklığınıza taşlı ve zincirli aksesuarlar ile göz alıcı bir görünüm kazanabilirsiniz.

Yüksek belli pantolon modellerinde eğer kısa boyluysanız uzun gözükmenize, uzun boyluysanız dahada uzun gözükmenizi sağlar.

Siyah Renk Pantolon Üstüne Beyaz Renk Modası

Siyah renk geniş paça pantolon modellerine daha çok beyaz ve gri tonlu mevsimine göre kazak ve gömlekleri tercih edebilirsiniz. Boydan dekolte ile kıyafetinize daha seksi bir hava katabilirsiniz.

Özel Günler Bol Paça Pantolon Kombinleri

Özel günlerde şık ve zarif gözükmeniz istiyorsanız bol paçalı pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Pantolon üzerine bluz, fırfırlı üstler ve taşlı gömlek ile kombininizi süsleyebilirsiniz.

Ofiste Bol Paça Pantolon Kombinleri

Ofis içerisinde her gün bakımlı ve şık gözükmek kolay değil, kıyafet seçiminde size yardımcı olmak için bir kaç renk ve model önerimizi var.

İş yerinde renkli giyinmekten kaçının ve daha sade şık modelleri tercih edin. Bol paçalı pantolon üstüne gömlek tercih edebilirsiniz bu sizin daha kurumsal ve daha şık gözükmenize yardımcı olacaktır.

Bol Paçalı Pantolon Kombinlerinde Ayakkabı Seçimi

Ayakkabı seçimlerinde bildiğiniz üzere yüksek topuklu veya dolgu topuklu modelleri tercih etmeniz gerekiyor. Kıyafetinize uyumlu zıt renkler tercih edebilirsiniz. Siyah pantolon altına kırmızı renk dolgu topuk tercih  edebilirsiniz.

Bol Paçalı Pantolon Kombinlerinde Fiyat Aralığı

Bu kombini tercih ederken fiyat aralığı da önemli ama makul bir fiyatla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Ortalama kombin detayları şu şekilde:

Gömlek-Bluz: 100-400 tl

Pantolon: 100-300 tl

Ayakkabı: 100-200 tl

Aksesuar: 50-150 tl

Bol Paçalı Pantolon Kombinleri

Çeşitli bol paça pantolon kombinlerini sizler için sıraladık. Birbirinden güzel kombinleri bu bölümde bulabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir