Anılarını Dövme Yaptır

Hatıralarınızı Vücudunuza Kazıtın

Dövme yaptırmak istiyorsunuz ama nasıl bir şekil yaptıracağınıza karar veremediyseniz eğer o zaman anılarınızı dövme yaptırabilirsiniz. Birçok kişi dövme yaptıracağı zaman kararsız kalıyor ve nasıl bir şekil seçeceğine karar veremiyor. Çünkü dövme yaptırabileceğiniz o kadar çok şekil seçeneği var ki seçmek gerçekten imkânsız. İsim dövmeleri, surat dövmeleri, mandala dövmeleri, şekilli dövmeler en çok kullanılan dövme çeşitlerindendir. Ama siz farklı ve hiç sıkılmayacağınız size özgü bir dövme seçebilirsiniz. Kişiliğiniz size bu tercihi rahatlıkla yaptıracaktır.

farklı dövme modelleri

Anılar Sadece Size Özeldir

Dövme sanatçıları dövme yaptırmak isteyenlere alternatif olarak anılardan dövme yapma imkânı da sunuyor. Anılarınızdan dövme yaptırmak için, hayatınızdan sizin için en önemli olan bir anı düşünebilirsiniz. Mesela evlenme teklifinizi, sevgiliniz ile tanıştığınız güne ait özel bir sembolü, aile bireylerinden biri ile olan güzel bir anınızı, en sevdiğiniz arkadaşınızla olan anı dikkate alabilirsiniz. Bunun dışında anılarınızdan dövme yaptırmak için fotoğraf albümlerinizi de kullanabilirsiniz. Fotoğraf albümünüz içerisinde yer alan en sevdiğiniz fotoğrafınızın bir dövmeye dönüşmesini isteyebilirsiniz.

Anılarınızdan yaptıracağınız dövmeleri vücudunuzun istediğiniz yerine yaptırabilirsiniz. Dövmenizin görünür olmasını istiyorsanız eğer kollarınıza yaptırabilirsiniz. Daha özel bir dövme olmasını istiyorsanız eğer sırtınıza veya bel kısmına dövmenizi yaptırabilirsiniz. Emin olun çok şık ve gizli olacaktır tabi yaz sezonu hariç 🙂

Dövme yaptırmak uzun bir süreçtir. Seçtiğiniz model dövmenin yapılacağı zamanı belirler. Ayrıca dövme yaptırırken canınızın yanacağını da hafiften ama 🙂 unutmamanız gerekir. Bu nedenle ilk defa dövme yaptıracaksanız bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.  Daha küçük ve basit dövmeler yaptırarak başlayabilirsiniz.

Hijyen en önemli kural

Dövme yaptırmak için mutlaka bu konuda gereken sağlık koşullarını, hijyeni size sağlayan ve en iyi cihazları kullanan dövmecilerden yararlanın. Dövme yaptırdıktan sonra herhangi bir sağlık sorunu oluşmaması için sizde gereken önemi gösterin.

özel ve küçük dövmeler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir