Erkekleri Aşık Etmenin Yolları      

Erkekler aşk noktasında ne yazık ki kadınlar kadar yetenekli aynı zamanda hevesli değildir. Birçok kadının arzusu da sevdiği erkeğin kendine aşık olmasıdır. Kendine aşık edebilmek adına büyük bir savaş verirken kimi zaman ne yapacağını bilemez ve büyük bir boşluk içine düşer. Bu yazımızda sizler için erkekleri aşık etmenin yolları nelerdir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde bir erkeği nasıl aşık edeceğinizi merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Şefkatli Olmak

Erkeklerin doğasında şefkat konusu oldukça önemlidir. En hassas noktalarından birisidir şefkat. Her zaman sert ve kaya gibi görünmeye çalışan erkeklerin en büyük eksiklikleri arasında da şefkat yer alır. Bir erkeği aşık etme düşünceniz var ise ona şefkat ile yaklaşmanız son derece etkili bir yöntem olacaktır. Ancak burada dikkat edilecek husus şudur ki yapmacık bir şefkat söz konusu olursa ne yazık ki erkek bunu hemen fark eder ve sizden tamamı ile uzaklaşabilir. Bunun için şefkatinizi kalbinizden geldiği gibi göstermelisiniz. Kadının benliğinde yer alan şefkati sevdiği erkeğe vermesi hiçte zor değildir ve bu şekilde şefkatinizi göstererek sevdiğiniz erkeği kendinize aşık etmeyi başarabilirsiniz.

Erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır ?

Ona sevginizi olduğu gibi gösterin. Küçük oyunlar, duvarlar ve entrikalar yerine sevginizi göstermeyi deneyin. Bu noktada gerçek sevgiyi gören erkek çevresinde ki yapaylığı fark ederek size daha çok yaklaşacak ve aranızda büyük bir aşk başlayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken konu ise tüm sevginizi gösterdiğiniz de eğer kullanıldığınızı hissediyor iseniz bu işten vazgeçmek olacaktır. Bu noktada yanlış erkeğe bağlandığınızı söyleyebiliriz.

Onunla vakit geçirmeyi deneyin. Sadece telefon ve mesajlar üzerinden kurulan iletişim aşk için son derece eksik bir iletişim yöntemidir. Bu sebeple onunla vakit geçirmeyi denemelisiniz. Bu şekilde geleceğe bir an bırakabilir, ortak noktaların farkına varabilir ve farklılıkları tartışarak birlikte sohbet edebileceğiniz konular ile yakınlık kurabilirsiniz. Bu anılar ve birlikte geçirilen zaman sayesinde bir erkek size daha çok yakınlaşacak ve yokluğunuzda kendini yalnız hissetmeye başlayacaktır. Peki bu aşk değil de nedir ?

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir