Bayram Kombini İçin Öneriler

Kurban Bayramı yaklaşırken, bu özel günde aile büyüklerini ziyarete gideceğiniz de düşünerek, nasıl şık ve zarif görüneceğiniz konusunda sizlere bir kaç öneri sunmak istedik. İşte bu yaz geçireceğiniz bayram için çeşitli kombin önerileri;

Etekler ile kombinler;

Etek giymeyi seviyorsanız, şık görünmenin tek kuralı olan kalen etek ve belinizi saran kısa kollu ceketler ile kombin yapabilirsiniz. bunların açık mavi, sarı ve pudra pembe tonları, sizi oldukça şık ve güzel gösterecektir. Altına ise şık bir stiletto ayakkabı tercih edebilirsiniz. Kolyeniz ise biraz abartılı olabilir. Eteklerinizi dantelli modellerden de tercih edebilirsiniz.


Elbise kombinleri;

Bu yılın modası canlı renklerdir. Bu bayramda elbise giymeyi tercih ediyorsanız, yeşil ve mavini tonlarında olan fiyonklu elbiseler giyebilirsiniz. Vücut yapınız zayıfsa, belinize oturan modelleri tercih edin. Vücut yapınız zayıf değilse de alt kısmı fırfırlı olan elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Tek parça elbiselerde siyahtan kurtulup kırmızı, pudra, yeşil ve mavi gibi renkler kullanmayı tercih edin. Bunların altına giyeceğiniz metalik renkleri olan şık bir stiletto, göz alıcı görünecektir.

Pantolonlu kombinler;

Etek giymeyi sevmiyorsanız, bu bayramda pantolon ile kombin yapabilirsiniz. sık ve dar paça bir pantolonun üzerinde, yine belinizi saran bir ceket giyebilir, kıyafetinizin altına topuklu bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak da bir kolye kullanmanız yeterli olacaktır. çanta olarak küçük ve şık modelleri tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir