2017 Takı Trendleri ve Modelleri

2017 yılında metalik renklerin ön planda olduğu her yerde vurgulanıyor. Bu yıl abartılı ayakkabılar, abartılı kıyafetler ve abartılı çantalar derken abartılı aksesuarların da moda olduğunu görüyoruz. 80’li yılların tak takıştır modasına uyacağımız bu yılda, kolyelerinizi ve küpelerinizi nasıl kombinleyeceğiniz size kalmış. İşte bu konuda size bir kaç ip ucu…

İkon kolyeler ile göz kamaştırın;

Geçtiğimiz yıl ufak ufak ön plana çıkan ikonik kolyeler, bu yıl tam anlamıyla modaya yerleşti diyebiliriz. Özellikle büyük ve göz alıcı kolyelerin uçlarında yer alan ikonlar ile oldukça şık ve güzel görünebilirsiniz. Bu kolyeleri isterseniz fazla kilolarınıza olan dikkati dağıtmak için isterseniz de derin göğüs dekoltesi ile birlikte kullanabilirsiniz. Boyutlarını büyük seçerseniz daha göz alıcı görünebilirsiniz.

Tekli küpenin modası geri dönüyor;

80’li yıllardan aşina olduğumuz ve çok sevdiğimiz tekli küpe modası, bu yıl da karşımızda yer alıyor. Ancak bu yılın farkı küpelerin uzun ve gösterişli olması. İsterseniz tüylü isterseniz de taşlı olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Siyahın ışıltısını kullanın;

2017’nin canlı renklerden oluştuğundan ve modanın bu yıl ki renklerinin cıvıl cıvıl renkler olduğundan bahsetmiştik. Eğer çok da cıvıl cıvıl görünmek istemiyorsanız ve ağır bir bayansanız, siyahı aksesuarlarınız da kullanabilirsiniz. Özellikle siyah kolyeler, boyunluklar ve broşlar kullanarak, vamp kadın görünümü alabilirsiniz.

Romantik aksesuarlar;

Romantik olmayı sev,yorsanız ve her zaman naiflikten yanaysanız, o zaman pudra pembe tonlarında olan aksesuarlar ile kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Bunları ufak taşlarla bezenmiş olması, sizi çok daha kibar gösterecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir