Bepanthol Cilt Bakım Kremi Faydaları Ve Kullanımı

Bepanthol 1994 yılında tüketicilerin beğenisine sunularak  formüllerini geliştirmeye devam etmiştir. Cildin ihtiyacına göre farklı çeşitlere sahip ürün içerikleri Pro-vitamin B5 (dekspantenol) ile güçlendirilmiştir.  Her aile bireyinin kullanabileceği özellikte olan Bepanthol krem cildinizi çevresel faktörlere karşı koruyarak nemlendirmeye yardımcı olur. Cilt bariyerini güçlendirerek daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Bu yazımızda bepanthol krem, bepanthol cilt bakım kremi, bepanthol krem fiyat, bepanthol krem çeşitleri, bepanthol krem 2019 fiyatları, bepanthol cilt bakım kremi nedir, bepanthol cilt bakım kremi nasıl kullanılır, bepanthol cilt bakım kremi ne işe yarar gibi soru başlıklarının cevaplarını sizler için araştırdık.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir

Bepanthol cilt bakım kremi, ProVitamin B5 olarak da bilinen, dekspantenol bileşenini içerir. Cilt sağlığı açısından çok gerekli ve önemli bir vitamindir.

Bepanthol cilt bakım kremi, cilt bakımı için ideal bir üründür, çünkü;

 • Nemlendirici içeriği sayesinde cildi rahatlatır ve cildin parlaklığını geri kazandırır.
 • Bepanthol Cilt Bakım Kremi parfüm, renklendirici veya antiseptik içermeyen yapısıyla cilt tarafından iyi tolere edilebilen bir özelliğe sahiptir.

Bepanthol cilt bakım kremi ile ekstra bakıma ihtiyaç duyan cildiniz nemlensin ve korunsun. Cildiniz için özel olarak geliştirilmiş Bepanthol’ün cilt bakım kremini yeni1moda.com ‘da bulabilir, güvenle kullanabileceğiniz ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nedir, Ne İşe Yarar

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Nasıl Kullanılır

 • Kremi, etkilenen bölgenin üzerine az miktarda sürün.
 • Emilinceye kadar yumuşak hareketlerle cildinize yedirin.
 • Kremi günde bir ya da iki kez sürebilirsiniz.
 • Günlük cilt bakımı için uygundur.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Ne İşe Yarar

Şehir hayatı koşullarının etkisiyle, ciltte kuruluğa bağlı pul pul dökülmeler ve kızarmalar olabilir, Bu cilt bölgelerinin işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi için ekstra bakıma ve nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Böylece cilt canlı görünümünü korur. Bepanthol cilt bakım kremi dış etkenler nedeniyle, cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, çatlayan ve gerginleşen cildi nemlendirerek korur. İçindeki ProVitamin B5 sayesinde cildi nemlendirir ve cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur. Yumuşak ve hafif dokusuyla hızlı emilir ve cilde serinlik hissi verirken yağlılık hissi bırakmaz. Ekstra bakıma ihtiyaç duyan cildiniz nemlensin ve korunsun.

Bebeğinizin cildi için özel olarak geliştirilen Bepanthol pişik kremi sayesinde bebeğinizi pişik oluşumuna karşı koruyabilirsiniz. İçeriğindeki provitamin B5,  zeytin yağı, ve lanolin bebeğinizin cildini nemlendirerek pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur.  Şeffaf ve ince yapısı cildin nefes almasını sağlar. Bebeğiniz pişik oluşumuna karşı kendini gün boyu güvende hisseder. Parfüm ve paraben içermeyen kremleri sayesinde Bepanthol’ü, kendinize ve bebeğinize güvenle kullanabilirsiniz.

Bepanthol Krem Çeşitleri Ve Kullanım Şekli

 • Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi

Diz-topuk ve dirsek gibi nem kaybına bağlı tahriş olmaya yatkın bölgelerinin genel bakımı, onarımı ve nemlendirilmesi için kullanılır. Nohut tanesi kadar sürülür. Yavaş hareketlerle yedirilir. Günde 1-2 kez kullanılır.

 • Bepanthol Dudak Nemlendirici ve Onarıcı Bakım Kremi

Soğuktan ve nem kaybından kuruyan çatlayan dudakların korunması, onarılması ve bakımı için kullanılır. Tüpü sıkınız. Dudaklarınıza sürünüz. Günde 3-4 kez kullanınız.

 • Bepanthol Cilt Bakım Kremi 100 gr

Pul pul dökülen, çatlayan, gerginleşen ve kızaran cildin nemlendirilmesi için koruyucu özellikli kremdir. Kuruyan cilt bölgelerinize yaygın bir şekilde sürünüz ve masaj yaparak yediriniz.

 • Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem

Altı bezlenen bebeklerin genital bölge ve anüs bölgesinde oluşan tahriş ve kızarıkların, pişiklerin hızlıca iyileştirilmesi, yeni pişiklerin önlenmesi amacıyla kullanılır. Her alt açışınızda uygun temizlik sonrası bezi bağlamadan önce bir miktar sürülerek uygulanır.

bepanthol cilt bakım kremi
 • Bepanthol Vücut Losyonu Yağlı ve Normal Ciltler İçin

Rüzgar, güneş ışığı ve suyla sık temas ederek tahriş olan, esnekliğini ne nemini kaybeden ciltleri yağlandırmadan nemlendirir. Korur ve yağ-nem dengesini düzenler. Banyo, el yıkama, yüz yıkama v.b. her türlü su temasından sonra, suyla temas eden tüm bölgelere yaygın bir şekilde sürülür.

 • Bepanthol F Vücut Losyonu Kuru Ciltler İçin

Rüzgar, güneş ışığı ve suyla sık temas ederek tahriş olan, esnekliğini ne nemini kaybeden , kuruyan ve pul pul dökülen ciltleri yağlandırmadan nemlendirir. Banyo, el yıkama, yüz yıkama v.b. her türlü su temasından sonra, suyla temas eden tüm bölgelere yaygın bir şekilde sürülür.

 • Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Merhem 50 gr

Atopik dermatit, egzama v.b. her türlü kaşıntıya yol açan cilt rahatsızlığının semptomatik tedavisinde kullanılır. Kaşıntı sorunun baş gösterdiği dönemlerde koruyucu tabaka halinde sürülür.

 • Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi 150 ml

Aşırı derecede nem kaybı yaşanan cilt tiplerinde cildi koruyucu olarak günlük kullanıma uygundur. Banyo sonrası mutlaka olmak üzere, her gün en azından bir kez tüm vücuda kullanılması tavsiye edilir.

Bepanthol Krem Fiyatları

Bepanthol Onarıcı Bakım Kremi 2019 Fiyatı 15.00 TL

Bepanthol Dudak Nemlendirici ve Onarıcı Bakım Kremi 2019 Fiyatı 12.95 TL

Bepanthol Cilt Bakım Kremi 100 gr 2019 Fiyatı 25.00 TL

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 2019 Fiyatı 26.99 TL

Bepanthol Vücut Losyonu Yağlı ve Normal Ciltler İçin 2019 Fiyatı 44.90 TL

Bepanthol F Vücut Losyonu Kuru Ciltler İçin 2019 Fiyatı 40.00 TL

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Merhem 50 gr 2019 Fiyatı 44.00 TL

Bepanthol Sensidaily Vücut Kremi 150 ml 2019 Fiyatı 24.90 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir