Birbirinden Güzel Farklı Davetiye Modelleri 2017

Herkesin hayalidir evlenmek ve bu çok özel günlerde her şeyin en güzeli olsun insan. Bu yazımızda size bir nebze olsun farklı fikirler sunabilmek için davetiye modellerinden bahsedeceğiz. Birbirinden güzel ve farklı entresan davetiye modellerini hemen aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.

2017 Düğün Davetiyesi Fiyatları

Bu yıl her marka birbirinden şık modeller piyasaya sürdü eğer incelediyseniz katalog ürünlerini. Genel olarak çiçekli modeller ön planda olmasına rağmen daha sade ve şık davetiye modellerini bulabilmekte mümkün. Peki önemli olan bir konu daha var ne kadar bu davetiyeler ?

Eğer ki sade modellerden yana tercihinizi kullanacaksanız biraz daha şanslısınız fiyat konusunda 30 ile 50 TL arasında genel bir fiyat politikası mevcut ancak sade ama kurdelesi yada başka bir aksesuar ürünü yanında eklendiğinde o davetiye otomatik olarak 70 ile 80 TL aralarına fırlayabiliyor. Siz de davetiyeleri tercih etmeden önce bu kriterlere dikkat etmeniz iyi olacaktır. Siz de farklı bir model peşindeyseniz aşağıda ki foto galerimizden farklı modellere göz atabilir özel olarak tasarlatıp baskısını yaptırabilirsiniz.

Farklı Davetiye Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir