Yazlık Şık Ofis Kombinleri 2017

Merhaba Yeni1moda.com takipçileri. Sıcak yaz günleri geldi çattı, size fikir verecek olan bir çok kombini bir araya getirdik umarız beğeniceksiniz. 2017 yaz modasında daha renkli ve soft giyim ön planda sizde gardrobunuzu buna göre şekillendirmelisiniz.  Çiçekli modellerii çizgili modeller hepsi ofis modası için gayet şık olabilirler.

Ofiste şık olmak için kadınlar hep birbiri ile yarışmışlardır. Özellikle yeni modayı takip eden bir insansanız gerçekten ön planda olabiliyorsunuz ofis içerisinde. Bu sene kumaş yelekler hem baharlık hem de yaz kombinleri olarak gerçekten çok revaçta. Hem size şıklık katacak hemde ufak bir serinti çöktüğünde sizi üşütmekten koruyacaktır. Blazer yelek modelleri ise gerçekten çok beğeniliyor sizde bu modellere göz atabilirsiniz. Midi etek kullanımı ofis için tam ideal giysiler. Hem ilginç desenleri hem de cesur olan renkler ile sizi şık bir hale sokabilir. Ama renkli ziyade siyah giyim tarzının asilliğini de tabi ki unutmamalısınız.

Ofiste Siyah Beyaz Seçimleri

Doğal olarak yukarıda bahsettiğimiz gibi renkli giyim aslında biraz ofis giyim tarzından biraz uzak ve zor bir seçim haline gelebilir. Daha çok ofis içerisinde siyah ve beyaz kombinler tercih edilmekte olup çoğu insan hiç düşünmeden bu renkleri kombinleyerek işine gücüne gitmekte. Midi etek yada siyah renk bir pantolonla üstüne birde beyaz bir gömlek atmak en basit yöntemlerden biri. Aşağıdaki galerimizden sizde diğer kombinlere göz atabilir ufakta olsa fikir sahibi olabilirsiniz. Umuyoruz ki çok beğenicek ve ofise giderken en şık kadınlardan biri olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir