Dünyanı değiştirmek istiyorsan âşık ol

Yaşıyorsunuz, hayat öyle hızlı akıp gidiyor ki günlerinizin nasıl geçtiğinin farkına bile varamıyorsunuz. Yalnız hayatınızda eksik giden bir şeyler var. Aslında her şey yolunda, işler istediğiniz gibi gitmekte, maddi konularda sıkıntınız yok, aileniz yanınızda ama halen eksik kalan yanınız var. İçinde bulunduğunuz boşluk bu eksiklikten olsa gerek. Bir sevgiliniz var mı? Ya da kalbinizin uğruna attığı aşkınız. Bu soruya verdiğiniz cevap “yok” ise hayatınızın nabzını değiştirmeniz gerekiyor demektir. Bu konuda en usta kişiyse ruh ikiziniz olacaktır.

Ruh ikizinizle birlikteyken işler bir iki saat gecikmiş, maddi konularda problemler çıkmış gibi sorunlara çok fazla aldırmazsınız. Hayata dair karşınıza çıkan her ne varsa doğru ilişkinin bulunduğu andan itibaren çözümlerinin bulunması hiç de zor değil. Yani doğru insanı bulan kişi her şeyi yapabilecek güce erişebilir. Hayatınızda rutinde giden her şeyden sıkıldınız ve artık tam anlamıyla bir değişim içerisine girmek istiyorsanız yani dünyanızı değiştirmek istiyorsanız âşık olmalısınız.

Âşık olmak aslında bizim planladığımız bir olgu değildir. Beyin ve kalbin yapmış olduğu bir seçim sonucu bir bakmışsınız gözlerinizi kapadığınızda bile karşınızda o kişi var. Hatta bu kişi artık düşüncelerinizin uyanık olduğu anlarda bile kendini göstermeye başlar. Kalbiniz hep o kişiyle birlikte olmak ister ve onun yanında olmak için alışkanlıklarınızı ardınızda bırakıp aşkınız ile ilgili planlar yaparken hatta uygularken bulursunuz kendinizi. Belki de daha önce asla yapmam dediğiniz bir şeyi bile onun için yapabilirsiniz. Dünyanıza renk gelir bir anda ve sanki bulutların üstünde uçuyormuş gibi hissedersiniz kendinizi. Söyleyin şimdi bana dünyanız için en iyi ilaç kim? İşte bu sebeple dünyanızı değiştirmek istiyorsanız âşık olmalısınız.

Dünyanızı değiştirmek istiyorsanız âşık olun çünkü alışkanlıklarınızı değiştirebilecek en doğru kişi aşkınız olacak. Her ne kadar seçim özgürlüğü kalbinizde olsa da sizi sevene ve sizi mutlu edecek kişiye âşık olun. Solda bulunan kalp tektir, sağdaki kalpse aşktır. Ve o, etkisi altına girmekten rahatsızlık vermeyecek aksine sizi mutlu edecek kişidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir