Erkeklerin Kadınlarda Görmek İstemedikleri Moda Trendleri Nelerdir

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, erkeklerin kadınlarda görmek istemedikleri pek çok moda trendi yer alıyor. Aynı cevapların ülkemizde yapılan araştırmalarda da alındığı bilinmektedir. İşte tüm erkeklerin ortak kararı ile sevilmeyen moda trendleri….

Kışlık kar botları:

Erkekleri, kışın giyilen kısa kar botlarını hiç beğenmiyorlar, bunun nedeni ise oldukça kaba görünmesi ve hiçbir kıyafete yakışmaması. Bununla birlikte bayanların yaz günlerinde bile bu botları giymeyi tercih etmesi, erkekleri oldukça şaşırtıyor.

Büyük şapkalar;

Erkekler, kadınların kafalarında neden büyük şapka taşıdıklarına anlam veremiyorlar. Boyutları oldukça büyük lan şapkalar bu yıl oldukça trend durumda ancak erkekleri bu şapkaların kötü göründüğü ve çok dikkat çektiği düşüncesinde karar kılıyor.

Büyük gözlükler;

Bayanların yüzüklerinin yarısından fazlasını kaplayan gözlükler takması da erkeklerin hoşuna gitmiyor. Sanırım erkekleri bayanların dikkat çekici olmak için yağmış oldukları abartılardan hoşlanmıyorlar.

Peplum kıyafetler;

Peplum, karın bölgesinde fırfırları bulunan kıyafetlerdir. Bu kıyafetler 2012 yılından beri modadır ve trend olmuş durumdadır. Bu kıyafetlerin tasarlanmasının amacı bayanlardaki fazlalıkların kapatılması ve göz yanılgısının sağlanmasıdır. Ancak erkekler ortak bir görüş ile bu kıyafetleri gereksiz buluyorlar. Dikkat çekme çabası içinde olan bayanların tercih ettikleri kıyafetler olarak görüyorlar ve hiç beğenmiyorlar.

Sandaletler;

2017 yılı için gladyatör sandaletler ön planda. Bu sandaletler bayanlar için oldukça güzel ve dikkat çekici bulunurken erkekler için fazla gösterişli ve abartılı bulunuyor.

Uzun ve sivri tırnaklar;

Bayanların hoşuna giden ve gün geçtikçe çığ gibi büyüyen uzun tırnaklar erkeklerin hiç hoşuna gitmiyor ve oldukça itici görünüyor. Bu tırnakların sivri olması ise erkekleri için ayrı bir iticilik kazanıyor.

Simli makyaj;

Bu yılın makyaj trendlerinden olan simli farların abartılması, erkeklerin hoşuna gitmeyen bir başka trendlerden. Bu makyajlar da erkekler için abartılı geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir