Göbeği Açık Crop Tops Modelleri ve Kombinleri

Crop-Tops giyim tarzı uzun zamandır hayatımızda kendine yer edindi bildiğiniz üzere. Yaz kış her mevsimde sık sık karşımıza çıkan göbeği açık giyim tarzı aslında pekte yeni bir moda sayılmaz. 60 ve 70’li yıllarda kadınların sık sık kullandığı bu giyim tarzı aslında çok eski yıllara dayanıyor. Günümüz de ise tekrar podyumlarda ve ünlüler tarafından kullanılınca iyice moda haline gelmiş bulunmakta. Siz de kendinize bu crop tops giyimin yakışacağını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz, çok harika modeller ve kombinlerle sizi buluşturacağız.

Mini Şortlarla Harika !

Her zamana farklı boylarla karşımıza çıkıyor Crop-Tops modelleri. Sizde kendinize göre kısa veya tam bel hizasında kalacak modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle mini eteklerle çok şık duran Crop Tops giyim modası tabi ki sadece sizin zevkinize kalmış. Ayakkabı olarak da platform modelleri tercih edebilirsiniz.

Crop-Tops giyim tarzını sadece günlük olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Herhangi bir partide ve davette de bu göbeği açık kıyafetleri tercih edip tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz içten bile değil tabi ki. Siz de kendinize güveniyorsanız mutlaka aşağıda ki galerimizden tüm kombinleri inceleyin ve kararınızı doğru verin.

Crop Tops Giyim Kombinleri

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir