Gold Altın Renk Modası ve Kombinleri

2017 sezonuna tamamen altın renkleri hakim denilebilir. Geçen sezonda kullanılan bol miktardaki gümüş renkler yerini artık daha enerjik ve canlı olan Gold rengine bırakıyor. Altın renkler eski zamanlarda daha çok abartılı kokoş giyimlerde aksesuar vb gibi parçalarda kullanılıyordu fakat yeni sezonda artık giyim sektörünün her kesiminde şık altın renkli desenlere denk geliyoruz ve buna alışsak iyi olacak gibi.

Altın Gold renkler en çok tabi ki aksesuarlarda kullanılmakta. Fakat gün geçtikçe ayakkabıdan, pantalona, bluzdan kemere her türlü bölgede görebiliyoruz. Evet sık sık görüyoruz ve merak ediyoruz ama nasıl giyileceği hakkında pek bilginiz yok ise işte gold renk kombinleri ile sizler için fotoğrafları bir araya getirdik.

Altın Renkli Aksesuarlar

Altın renkleri ufacık bir parça ile bile size çok farklılıklar katabilme özelliğine sahip. Bi düşünün ufak ufak gold rengini üstünüzde yada pantalonunuz tamamen göz alıcı bir renk evet çok dikkat çekici olacağınız bir kesin. Tabi dikkat çekmek için yanlış kombinleri tercih etmemek lazım. Siz de aşağıdaki galerimizden neyi nasıl kullanacağınıza göz atabilirsiniz.

Altın Gold Renk Kombin Önerileri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir