Kadife Zarafeti Moda Severler ile Buluşuyor

Son yıllarda Türkiye’de moda alanında birçok gelişme ve değişim yaşanıyor. Bu noktada evrilme sürecinde ise öne çıkan parçalar arasında kadife dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle kış aylarında hem sıcak tutması hem de zarafeti ile modacılar arasında tercih konusu oluyor. 90’lı yılların başında patlayan ve zaman içinde geri planda kalan kadife 2017-2018 sezonunda büyük bir ilgi ile karşılandı. Tasarımcıların özellikle yurtdışı defilelerinde sıkça yer verdiği kadifenin değeri ülkemizde de anlaşılmaya başladı. Bu haberimizde sizler için 2017-2018 sezonu kış koleksiyonunda kadife detaylardan bahsedeceğiz. Eğer sizde bomba gibi bir kış yaşamak ve hayatınıza kadifenin zarafetini dokundurmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Ülkemizde moda alanında yaşanan hareketlenmenin öncülerinden biri olan tasarımcı Neşe Aykurt yeni koleksiyonu ile adeta gönülleri fethetti. 2018 yılında göz dolduran tasarım ve koleksiyonunda ağırlıklı bir şekilde kadife detaylara yer verdi. Kadifenin şıklığı ve zarafetinden faydalanan ünlü tasarımcı Neşe Aykut’un koleksiyonu adeta bir zarafet abidesi olarak değerlendirildi.

Neşe Aykut 2018 Kadife Tasarımları

Ünlü tasarımcı Neşe Aykut sezona damgasını vuran ve 2018’in modasını oluşturan kadife kumaşlardan hazırladığı koleksiyonu sevenleri ile buluşturdu. 2018 kış sezonunda kullandığı tasarımlar koleksiyonun Harvey Nichols mağazasında sergiledi. Ünlü tasarımcı Neşe Aykut’ un merakla beklenen 2018 koleksiyonu moda ve kadife sevenler ile buluşma şansı yaşarken aynı zamanda bu koleksiyon büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Koleksiyonun sergilendiği Harvey Nichols mağazası birçok moda severi de burada ağırlama şansı yakaladı. Lensman da birçok ünlü isim ve moda sever yer aldı. Dikkatlerden ve kamera kadrajından kaçamayan ünlüler arasında bir moda tutkunu olan Rüştü Reçber’in güzeller güzeli eşi Işıl Reçber de yer aldı. Bununla birlikte Ankara da isim yapan birçok modacı ve cemiyet hayatından birçok isim gecenin lansmanında yer alarak Neşe Aykut’ a destek oldu.

Başarılı tasarımcı yoğun olarak kadife detayları kullanırken detaylarda dantel ve taş işlemelere yer vererek adeta zarafette yarış yaptı. Tasarımları birçok tasarımcı ve moda severi hayran bırakırken günlük kullanıma uygun tasarımları ile de hayata dokundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir