Erkeklerin Çekici Bulduğu Hareketler

Erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği birçok nokta bulunur. Erkeklerin dikkatsiz olduğu düşünülse de birçok ilginç şey onların dikkat alanına girmektedir. Bu yazımızda sizler için erkeklerin çekici bulduğu hareketler nelerdir, kadınlarda nelere dikkat ederler, erkekler için sadece güzellik mi çekici bir unsur tüm bunları cevaplayacağız. Eğer sizde erkeklerin çekici bulduğu hareketler nelerdir diye merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Güçlü Kadın Olmak

Erkeklerin çekici bulduğu hareketler arasında ilk sıralarda güçlü ve kendinden emin kadınlar yer alıyor. Kendinden emin kendine güvenen bir erkeğin himayesine ihtiyaç duymadan hareket edebilen kadınlar erkekler için her zaman çekici bulunuyor. Kadınlarda ki o güç ve hırs onları daha çekici hale getirip erkekleri de dize getiriyor diyebiliriz.

Dağınık saçlar erkeklerin dikkatini çeken durumlardan biridir. Saatlerini kuaförde harcayan kadınlara hakaret edercesine birçok erkek doğal ve salaş saçlardan etkilenir ve dikkatini çeker. Erkeklerin geneli doğallıktan yanadır. Bunun için tonlarca para dökmeyin, doğallığınız ile dikkat çekici olabilirsiniz. Bazı erkekler ise kıvırcık saçlardan çok etkilenebiliyor, yani sadece sarı saçlı olmanız yeterli değil 🙂

İştahlı Olmak Cezbedici

İştah da erkeklerin çekici bulduğu bir harekettir. Elbette burada çok kilolu olmaktan ve iştah sahibi olmaktan bahsetmiyoruz tabi ki! Burada bahsettiğimiz konu erkekler diyettir, rejimdir bu tür kasılmalardan pek hoşlanmaz. İştahı iyi olan bunun yanı sıra istediğinde lahmacun istediğinde çorbacıya giden kadına ilgi duyarlar ve kadınların bu öz güvenli tavrı birçok erkeğin başını döndürür. Bu nedenle elbette yemenize dikkat ederek dilediğiniz yemeği canınız çektiğinde yiyebilirsiniz. Bir taşla iki kuş… Tabi birazda dozunu kaçırmamak lazım sonuçta erkeğinde bütçesini sıkıntıya sokmak istemezsiniz.

Ortamına göre hareket eden ve aynı zamanda kendini bilen hareketler içinde olan kadınlar erkeklerin en dikkat çekici listesinde en üst sıralarda yer alıyor. Ortamda nasıl davranacağını bilen uç noktalarda hareket etmeyen ve ölçüyü kaçırmadan her zaman ipi elinde tutan kadınlar erkeklerin başını döndürüyor.

Makyajsız doğal bir yüz erkeklerin dikkat çekici bulduğu bir diğer durumdur. Makyaj hareketine son diyebiliriz. Birçok kadın güzel ve çekici görünmek adına makyaj alanında adeta profesyonelleşse de erkekler için makyajsız bir yüzü tercih ediyor. Hafif makyajda tabi ki erkeklerin dikkatini çekiyor… Ancak her nedense erkekler makyajsız bir yüzü dikkat çekici bulsa da abartı makyaj yapan kadınlardan da kendini alamıyor. Bu da erkeklerin kararsızlığını sergiliyor olabilir. Tüm tavsiyelerimiz bundan ibaret her insan da aynı olacak diye bir şey söz konusu değil fakat araştırmalar yönünde genel eğilimler bu yönde siz de bir erkeğin dikkatini çekmek istiyorsanız tavsiyelerimize bir göz atın deriz 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir