Kadın ve Erkeğin İzleyeceği 5 Romantik Film

En Güzel Sevgili Filmleri

Kadın ve erkek aslında beğenileri ve ilgileri birbirinden çok farklı olan iki farklı kişi ve tüm zıtlıklara rağmen uyumla yaşamaya devam edebilen canlılardır. Her ne kadar zamanın büyük bir kısmını kadın için erkek, erkek için kadının planlamaları alıyor olsa da herkesin kendine göre sevdiği ve tercih ettiği seçimleri var, olmalı da zaten… Örneğin kadın halı saha maçı yerine alışveriş için can atarken erkek halı saha maçından sonra olabildiğince enerjik şekilde evine dönebiliyor. Farklı pencerelerden hayata bakan bu iki insanın birlikte yapabilecekleri en güzel paylaşımlardan birisi film izlemektir bize göre. Erkekler normalde aksiyonlu ve daha çok bilim kurgu türündeki filmlerden hoşlanırken, kadınlar daha çok duygusal içerikli filmlerden hoşlanmakta. Peki, ikisi birlikteyken nasıl bir film izlemeliler ? Kadın ya da erkek olsun birlikte film izlemek oldukça keyif vericidir. Bu durumda izlenebilecek en ideal seçimse hem kadına hem erkeğe hitap eden türden filmleri tercih etmektir. O halde kadın ve erkeğin izleyebileceği 5 romantik film önerisi oldukça faydalı olacak…

Çiftlerin birlikteyken severek yaptığı aktivitelerden birisi olan film izlemek söz konusu olunca film olarak yapılan seçimler iki taraf için de önemlidir. Çiftin izleyeceği film öyle bir film olmalı ki ne erkek ne de kadın bu seçilen filmden sıkılmamalıdır. Normalde duygusal içerikli her film kadını sıkmazken erkek için bu durum aynı değildir. Bu sebeple bu konuda seçim yapan kişi şayet bir bayan ise bu hususa dikkat etmelidir. İşte bu sebeple kadın ve erkeğin izleyebileceği 5 romantik film önerisi işinize yarayacak.

Erkek her zaman der ki savaşlı, dövüşlü, bilim kurgulu film olsun, kadın der ki bir anneyi anlatsın, aşkı anlatsın, bir çocuğu anlatsın işte bu zıtlık seçim yapmayı zorlaştırıyor. Yine de her iki tarafa hitap eden ve beğenilen filmlerin olduğunu unutmayın. Kadın ve erkeklerin izleyebileceği 5 romantik film konusunda “Gece Ve Gündüz”, “Bir Erkek On Günde Nasıl Kaybedilir?” “Kazara Koca”, “Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi”, “Pariste Gece Yarısı” filmlerini denemelisiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir