Leke Dizi Oyuncusu Melis Sezen Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinin oyuncusu Yasemin Adıvar karakteri Melis Sezen ve kardeşini canlandıran Kerim Tuna Kaba’nın işaret dilini kusursuz kullanmaları dikkat çekti.Peki, Melis Sezen kimdir, kaç yaşında, nereli ve sevgilisi var mı?

Melis Sezen Kimdir, Kaç Yaşında?

Melis Sezen, 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimine Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde devam etmektedir. Dans etmeyi çok sevmekte ve bu işi profesyonel olarak yapmaktadır.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Melis Sezen; Star Tv’de yayınlanan; baş rolü Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın paylaştığı Siyah İnci dizisinde Ebru karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Tilki Yuvası, Şampiyon ve Dünya Hali filmlerinde rol aldı. Dünya Hali’nde şarkıcı Murat Dalkılıç’la başrolü üstlendi.

Melis Sezen Kimdir, Kaç Yaşında

Şuan Kanal D ekranlarında Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun senaryosunu Yıldız Tunç’un paylaştığı Leke dizisi Yasemin Adıvar karakteri Melis Sezen başrol oyuncusu olarak yer almıştır.

Melis Sezen’in Sevgilisi Var mı?

Melis Sezen Murat Dalkılıç ile yaşadığı ilişki ile aslında ünlü olma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemiştir. Melis Sezen yaptığı açıklama da ise Murat ile sevgililik diye bir şey arkadaşız demiştir. Melis Sezen ile Murat Dalkılıç arasında ise 10 yaş fark vardır.

Melis Sezen İşaret Dilini Ne Zaman Öğrendi?

Dizide,  işitme engelli kardeşine hayatını adayan Yasemin’i canlandıran Melis Sezen, yayınlanan ilk bölümle izleyenlerin beğenisini kazandı. Kardeşi Murat’la kurduğu özel bağ ile ekran başındakilerin gönlünü fetheden Sezen’in işaret dilini öğrenme süreci ile ilgili ilginç hikayesi ortaya çıktı.

Medya ve Görsel Sanatlar 3. sınıf öğrencisi olan Melis Sezen, henüz Leke dizisinde rol alacağı belli değilken, bir yıl önce okulunda kendi isteği üzerine işaret dili dersi aldığını söylüyor.

Leke dizisinin oyuncu kadrosu:

Burak Sevinç

Melis Sezen

Mehmet Bozdoğan

Selen Uçer

Tuğçe Açıkgöz

Selahattin Paşalı

Nurinisa Yıldırım

Tolga Güleç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir