Markaların 2019-2020 Trençkot Modası

Markaların 2019 Trençkot Modası

Havaların ısınmasıyla artık kalın montlar çıkıyor ve yerine bildiğiniz üzere trençkotlar alıyor. Bu güzel havaların gelmesiyle terlemiyor, üşümüyor ve trençkot giyerek daha rahat hareket edebiliyoruz o yüzden kıymetini bilmek lazım 🙂 Trençkot Modelleri oldukça fazla ve internet sitelerinde gezmektense en çok beğenilen trençkotları biz sizin için araştırdık ve fiyat bilgileriyle sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Trençkot denilince aklımıza Burberry gelir çünkü trençkotu yapan kişidir Burberry. Klasik Burberry trençkotlar gabardin kumaştan yapılmıştır ve rüzgarı, yağmuru geçirir ama bir yandan da hava alır o yüzden tam ilkbaharın ne yapacağı belli olmayan havasına uygundur. Burberry Trençkot tüm dünyada ve ülkemizde oldukça bilinen marka haline gelmiştir bu yüzden.

Thomas Burberry trençkot Onun bu tutkusunu bulduğunda yıl 1879 yani neredeyse 150 sene evvel 1 Dünya Savaşı’nda 1912’de İngilizce Fransız askerlerine trençkot giydirmişler.

Bu makalemizde günlük trençkot ve özel gün için trençkot modellerini araştırdık.

Burberry bayan trençkot, ipekyol bayan trençkot, defacto trençkot, mango trençkot, koton trençkot, sefa merve trençkot, trendyol trençkot, zara trençkot, lcw trençkot, h&m trençkot gibi markaların bayan trençkot modellerini detaylı olarak inceleyerek fiyat bilgisi ile birlikte siz değerli okuyucularımıza aktaracağız.

2019 – 2020 Trençkot Modelleri

2019-2020 yılında markaların trençkot modellerine göz attığımızda bu yıl suni süet trençkot çokça moda olacağa benziyor bunun yanı sıra suni süet trençkotların kapüşonlu ve kapüşonsuz modelleride mevcut. 2019 trençkot model ve fiyatlarına baktığımızda ortalama bir kalitenin yeni sezon fiyat aralığı 170 tl ile 350 tl arasında değiştiğini görmekteyiz.

Tarz Giyinmek İçin Trençkot İpuçları?

Bağlarken tek kurdele şeklinde ve aynı zamanda bir diğer seçenek önünü açıp kullanmak istiyorsanız dökümlü kullanmayı tercih edebilirsiniz böylelikle şık ve zarif gözükeceksiniz.

Bence bu taktiği de kullanabilirsiniz sıradan bir trençkotunuz varsa ve sıkıldıysanız klasik kemer yerine farklı bir kemer tercih ederek çok daha farklı bir hava katabilirsiniz.

Birçok markanın bayan trençkot modelleri sizin için seçenekler bulduk, hazırsanız bunları inceleyelim şimdi.

Trençkot Modelleri

Burberry Trençkot

İlk markamız olarak Burberry Trençkot modellerini ele alarak başlayalım. Fiyat aralığına baktığımızda 750-2.000 tl arasında değiştiğini görmekteyiz.

İpekyol Trençkot

Defacto Trençkot

Mango Trençkot

Koton Trençkot

Sefa Merve Trençkot

Trendyol Trençkot

 

Zara Trençkot

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir