Modern Dekorasyon Tavsiyeleri 2017

Evlerimizin modern görünmesini isteriz. Bunu için pek şok yerden fikir alır ve araştırma yaparız. 2017 modasına baktığımızda sade ve modern olarak düzenlenmiş evlerin ön planda olduğunu görürüz. Sizler de eni bir ev aldıysanız ya da eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız, modern dekorasyon fikirleri almak için yazımızı okumaya devam edin.

Modern dekorasyonlar nasıl yapılır;

  • Modern bir dekorasyonun temeli sade ve şık eşyalardır. İlk olarak işe duvar boyalarından başlayın. Eğer küçük bir eviniz varsa duvar renklerini açık renklerden seçmelisiniz. Geniş bir eviniz varsa koyu ya da mat renkler tercih edebilirsiniz. Odanızı modernleştirmek için bir duvarın renginin ana renkten iki ton koyu olmasına izin vermelisiniz. Örneğin odanızı açık pembe renge boyadıysanız bir duvarınızı fuşya, mor ya da koyu pembe tonlarına boyayabilirsiniz.
  • Mobilyalarınızı oldukça şık ve sade seçmelisiniz. Açık renkli olan mobilyalar seçebilirsiniz. Aynı şekilde farklı renklerden oluşa mobilyalar da tercih edebilirsiniz. Önemli olan salonlarınızda gümüşlük, konsol gibi fazla eşyanın olmamasıdır.
  • Çocuk odaları için modern bir dekorasyon yapmak istiyorsanız, eşyalarını mümkün olduğu kadar az seçmelisiniz. Ancak bol çekmeceli dolaplar kullanabilirsiniz. Bu sayede fazlalıkları ve oyuncakları bir yerde toplayabilirsiniz.
  • Banyolarınızı modernleştirmek istiyorsanız, 3 boyutlu seramik kaplamaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca havlular için ve fazlalıklar için duvarlarınıza çeşitli askılıklar yaptırabilirsiniz.
  • Modern mutfakların 2017 modası desenli dolaplardır. Mutfak dolaplarınıza desenli kaplamalar yaptırabilirsiniz.
  • Yatak odalarınıza asma tavan yaptırabilir, içine gökyüzü deseni yaptırabilir, asma tavanın etrafına led ışıklar çektirebilir ve oldukça modern hale getirebilirsiniz.
  • Kış bahçesi tarzında bir balkon istiyorsanız, balkonunuza siyah renkli cam balkon yaptırabilir, duvarlara askılı çiçekler alabilir, yere çim halılardan serebilir ve bahçe masası koyarak oldukça şık ve modern bir balkona sahip olabilirsiniz. Balkonunuza koyacağınız büyük ağaçlar ve küçük çiçekler de kış bahçenizi tamamlayacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir