2017’nin Makyaj ve Saç Trendleri Ezber Bozacak!

Her yıl değişen modaya paralel olarak makyaj trendleri de yenileniyor. Bu yıl kaştan tırnağa kadar her ayrıntısıyla ezber bozan trendler bizleri bekliyor.

Boyalı Kaşlar Out, Doğal Kaşlar in!

Geçtiğimiz yıllarda boyalı kaşlar rağbet görürken bu yıl moda doğal kaşlardan yana. Hergün kaşlarını boyamaktan sıkılanlar, bu yıl özgürlüğün tadını çıkaracak. Dağınık, kontürsüz kaşlarınızla sokağa çıkabilirsiniz.

Kirpiklere de doğallık geldi

Kaşlara doğallık gelse de kirpiklik için aynı şey söz konusu değil. Kirpikler alabildiğine belirgin ve bolca maskaradan yana.

Işıltılı gözlerle dikkat çekin

Geçtiğimiz yıl ten rengine yakın tonlar göz makyajını belirlerken bu yıl gözlerde renklere ağırlık veriliyor. Renkli maskaralar ve eyelinerlar bu yıl sıkça karşılaşacaklarımız arasında yer alıyor.

Abartılı Kontürlere Elveda!

Bu yıl ciltler daha özgür. Yüz için kullanılan kat kat renk ve abartılı kontürlerin devri sona eriyor.

Mat Rujlar hiç eksimeyecek

Bu yıl mat rujlar yerini parlak dudak parlatıcılarına bırakıyor. Renk olarak kırmızı ruj hiç eskimeyecek olsa da 2017 yılında pembe, fuşya tonları ağırlıkta olacak.

Saçlar bu sene ön planda !

Büyük çaba gösterilerek yapılan kusursuz dalgalar yerini elle yapılan minik doğal dalgalara bırakıyor. Bu yıl kaşlar ile beraber saçlara da özgürlük geldiğini söyleyebiliriz. Diğer yandan dağınık doğal topuzlar yerini daha derli toplu topuzlara ve sıkıca tutturulmuş at kuyruklarına bırakıyor.

Manikür

İnce uzun tırnaklardan sıkılanlar French oje ile rahat nefes alabilir. Renklerde klasik yerine hayal gücünüzü kullanacağınız daha özgür seçimler yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir