Muhafazakar Giyimde 2018 Yılında Öne Çıkanlar

Günümüz modasında oldukça önemli bir yer tutan tesettür giyim gün geçtikçe şıklık konusunda büyük adımlar atmaktadır. 2018 yılında da bu adımlara devam edeceğinden hiç bir şüphemiz yoktur. Bu yılda muhafazakar giyim de öne çıkan birden fazla özellik bulunmaktadır.  Bu yazımızda 2018 tesettür giyimde öne çıkanlardan bahsetmeye çalışacağız..

2018 tesettür giyim modası

2018 yılında da tesettür giyim bir hayli ön plana çıkmaktadır. Özellikle spor giyim ile kendini belli eden muhafazakar giyim bu yılda salaş modası ile göz önünde olacak gibi görünmektedir. Geçtiğimiz yıllarda daha çok kahverengi ve siyahın hakim olduğu tesettür giyimde bu yıl renkli olarak karşımıza çıkacaktır. Renkli sweat ya da şalların göz önünde olacağı bu yıl tesettür giyim bakımından oldukça iç açıcı olacaktır. Detay olarak boncuklu ya da işlemeli olarak göze çarpan kabanlar, gömlekler, feraceler görmek mümkün olacaktır. Feraceler daha çok sadelikleri ile gömlekler ise renkleri ile gözleri dolduracaktır. Tasarım konusunda devir atlayan tesettür giyim, kaban konusunda da bu yıl oldukça iyi görüntüye sahip görünecektir.

2018 yılında daha çok işlemeli detaylar ile şıklığı yakalamanız mümkün hale gelecektir. Çiçekli ve renkli olarak elbiseler rahatlığı ve uyumu ile gözleri büyülemeye hazırlanmaktadır. Feracelerde daha çok altın renginin tercih edilmesi konuşulanlar arasında yer almaktadır. Pek tabii bu hali ile bir hayli şık bir görüntü oluşturacaktır. Kabanların uzun ve kısa tasarımları ile bir hayli farklı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Tesettür giyimde aksesuarlar da bir hayli önemlidir. Çanta, ayakkabı, şal olmazsa olmazlardır. Bunların uyumunun yanı sıra bir de saat, kolye, bileklik tarzı da bir hayli önem arz eden bir konudur. Çanta ve ayakkabı uyumunun her giyim tarzında önemli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Genel itibari ile bakıldığı zaman 2018 muhafazakar giyim de daha çok renklerin yılı olacağını söyleyebiliriz. Bu yıl her rengin kullanılabileceği tesettür giyim de şıklığınıza şıklık katmak için renklerin uyumuna da dikkat etmelisiniz. Rengarenk ve çiçek desenli olan elbiseler, tabiri caiz ise şıkır şıkır bir yıl sizleri beklemekte.

Tesettür Spor Giyim Modası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir