2017 Ayakkabı Modasında Son Gelişmeler

2017 yılında pek çok ünlü moda tasarımcısı, güzel ve farklı ayakkabılar geliştirdi. Bu yıl, oldukça canlı renkler ayakkabılarda da karşımıza çıkacak. İşte bu yılın ayakkabı trendleri…

  • Ayakkabılarda yüksek olan platformlar ön plana çıkıyor. Bunların geçtiğimiz yıllardan farkı ise oldukça canlı renklerden oluşması. Hatta bu yıl desenli olan platformları bile rahatlıkla giyebilirsiniz.
  • Taytlar için kedi topuklu ayakkabılar da bu yıl ön planda olacak. Oldukça sevimli ve seksi bir hava katan bu topuklar, kapri pantolonlarla da göz alıyor.
  • Parçalı olan platformlar ve düz taban ayakkabılar da bu yıl göz kamaştıracak gibi duruyor. Özellikle Gucci gibi önde gelen markaların ayakkabı tasarımlarında parçalı modeller görmek mümkün.
  • Her döneme damgasını vuran ve kadınların asla vazgeçemediği stilettolar da 2017 yaz ayında göreceğimiz modellerden. Bu yıl ki farkları ise canlı renklerden oluşması. Özellikle kısa ve uzun etekler ile kombinleyeceğiniz bu ayakkabıları sarı, gümüş rengi ve parlak siyah gibi renklerde tercih edebilirsiniz.
  • Siyah, beyaz ve şeffaf renkte olan dairesel topuklar da 2017 trendlerinden. Bu yıl, oldukça sevimli olan bu topuklarla bezenmiş ayakkabıları bol bol göreceğiz.
  • Ayakkabıların yan taraflarında, sevimli şekilde yer alan bazen de topuklarda ya da bağlarda karşımıza çıkan logo tasarımları, bu yılın ayakkabı trendleri arasında yer alıyor. Çorap giymeyi seviyorsanız, size harika bir haberimiz var. Bu yıl ince tabanlı ya da ince topuklu ayakkabılar ile sevimli ve rengarenk ince çoraplarınızı kombinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir