2017’de Vazgeçilmesi Gereken Trendler Nelerdir ?

2016 yılını geride bıraktık ancak halen onun izlerini taşıyan bazı trendlerin var odluğunu görüyoruz. Cıvıl cıvıl ve insanın içini açan bir 2017’de asla olmaması gereken trendlerden aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

Kadife elbiseler;

Kadife, geçen yılın en gözde kıyafetleri arasında yer alıyordu. Ancak vücudu saran yapısı, bazı bayanların komik görünmesine bile yol açtı. Kullanışlı olmayan bu elbiseler artık raflara kalkmalı.

Hayvanlı desenler;

2017’de desenler koda ancak bunlar hayvanlı olmayan türlerinden. Özellikle geçen yılın modası olan üzerinde bir sürü kuş ya da martı figürü olan gömlek ve elbiseler artık kesinlikle kullanılmamalı diye düşünüyoruz.

Tişört üzerine ince askılı elbiseler;

90’lı yıllarda sıklıkla gördüğümüz ve geçtiğimiz yılın da modası olan tişörtlerin üzerine giyilen ince askılı elbiselerin de kesinlikle terk edilmesi gerekiyor. Oldukça komik olan bu görüntü yalnızca güzel bir kombin ile güzel olabilir.

Plastik terlikler;

Geçtiğimiz yılın en kötü görünümlerinden olan plastik terliklerin içine giyilen çorapların günlük hayatta kullanılmasının da rafa kaldırılması gerekiyor. Hiçbir kombine ve hiçbir ortama yakışmayan bu görüntünün geri dönmesini kimse istemiyor gibi görünüyor.

Renkli saçlardan kurtulun;

Geçtiğimiz yıl ömrü biten bir başka moda trendi de rengarenk saçlar. Bu saçlar kırmızı, mavi, gri ve pembe gibi bir çok tonda karşımıza çıktı. Ancak bu yıl  genç kızların doğal saç rengine dönmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir