2018 Yılı Gelinlik Modası ve Modelleri

Gelinlik bir kız için hayal süsleyen ve oldukça önem arz eden bir konudur. Günümüzde her yıl değişen modası ile göze çarpan gelinlik modelleri ile gün geçtikçe şıklık kavramı da anlam kazanmaktadır.

2018 Gelinlik trendleri

2018 yılında gelinlik modelleri konusunda öncelikle kısa bir bilgi sahibi olalım. Genel olarak bakıldığı zaman 2018 yılında gelinlik modellerinde dantel ve güpürün ağırlıkta olacağını söylemek yanlış bir bilgi olmayacaktır. Bu yılın gözde gelinlerine dikkat çeker isek daha çok dantelli kollar, güpür işlemeli dekolteli modeller ya da A kesim olan gelinlik modelleri görebiliriz. 2018 yılında da aynı bu şekilde görebileceğimiz gelinlikler ön planda olacaktır. Balık model gelinlikler de ise daha çok dar kesimin moda olacağı bu yıl da gelin başı da bir hayli göz alıcı hale gelecektir.

Gelinlik modasının her yıl değişmesi ile oldukça şık bir hal alan gelinlikler, bu yıl da göz kamaştırıcı bir hal alacağa benzemektedir. Gelinlik modasının vazgeçilmezi olan duvak ve çiçeğin de modası gelinlikler ile birlikte pek tabii değişmektedir. Duvağın uzun ya da kısa olmasının gelin tarafından karar verilmesinin yanı sıra gelinliğe uygun olarak seçilmesi bu yıl daha çok modayı yansıtmaktadır. 2018 yılında daha çok bir hayli uzun duvaklar ön plana çıkabilmektedir. Gelin çiçeği ise doğal çiçeğe benzer ya da sarı saman karışımı şeklinde olan çiçekler daha çok göz önünde duracağa benzemektedir. Gelin çiçeğinin bir yaprağının ise gelinliğin kemer kısmında olması yeni trendlerden bir tanesidir. Tüm bunların yanı sıra bir de gelin ayakkabıları dikkat çekici bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha çok dantel detaylı ayakkabılar tercih edilse de taşlı olan ayakkabılar da oldukça tercih konusu olarak dikkat çekmektedir.

Gelinlik Fiyatları 2018

Sonuç olarak bakıldığı zaman 2018 yılı gelinlik modelleri daha çok dantel ve güpür ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. 2018 gelinlerinin daha çok içerisinde rahat edebildiği ve kendini şık hissettiği bir gelinlik seçmesi gerektiğini söylememiz gerektiğini düşünüyoruz. Düğün gününün unutulmaz bir gün olduğunu her zaman hatırlamalı ve ona göre alışveriş yapmalısınız. 2018 gelinlik fiyatları ise şu durumda;  ortalama 2000 TL ile 5000 TL arasında oynayan rakamları görebiliyoruz. Tabi ki her zaman her şey bütçeye bağlı olarak değişmekte umarız en iyilerine sahip olursunuz mutluluğunuz daim olsun…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir