2019’un En İyi Jean Pantolon Kombinleri

Sizi strese sokmamak için, ama bilmeden önce, tatiller gelip gitti ve biz baharın ortasında olacağız. Soğuk havalardan nefret ederseniz, zaten günleri sayıyorsunuz, bu yüzden bu hikaye sadece ihtiyacınız olan umut olacak. Bahar trendleri her zaman, özellikle de jean pantolon söz konusu olduğunda, temiz hava gibi hisseder. Kot pantolonlar – sıska, parıltılı, bol ya da düz bacaklı olmalarına rağmen – kesinlikle tarzdan asla çıkmazken, bir mevsimde diğerine karşı buhar elde eden bazı nüanslar vardır. Peki 2019 için bilinmesi gereken erkek jean pantolon kombinleri, bayan jean pantolon kombinleri nelerdir ? 

Bugün kot pantolon, kadın gardırobunun vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş ve aynı zamanda şık görünümler yaratmada yaratıcılık alanını genişletmiştir. Yaklaşan sezonda popüler olan her tür modaya uygun 2019 jean pantolon kışları, partiler, ofis, ev ve spor alanlarında uygun olan kişisel imajınızı seçmenize izin verecektir.

Jean pantolon söz konusu olduğunda yaratıcılığın seviyesi rayların dışındadır ve neredeyse hiçbir şey bizi şaşırtmamaktadır. Temelde bir avuç yamadan oluşan bir çift kot pantolon mu? Muhtemelen oluyor. Kesip çıkarmış bir bel bandı ve omurgaları olan kotlar o kadar uzun süredir size yardımcı olacak bir arkadaşa ihtiyacınız olacak ? Bir zamanlar sade beyaz bir tişörtün ve spor ayakkabısının basit bir karşılığı olan şey, artık trendlerle patlayan kendi giyim kategorisidir.

Kadınlar İçin Popüler Jean Pantolon Kombin Modelleri Nelerdir ?

2019 jean pantolon kombin önerileri bu kadar heyecan verici olmasını sağlıyor. Kumaşı tanımlamanın bir yolunu arayan pek çok tasarımcıyla, denemek için sabırsızlandığımız bazı abartılı seçenekler görüyoruz. Her perakendecinin jean kot pantolon bölümüne hakim olan kombin modellerinden sadece birkaçı.

1. Çift Bel
Gelecekte birden fazla bel bandı var. Uzatılmış orta kısımlardan, kelimenin tam anlamıyla dikilmiş bir bel kemerine, orta bel kesimlerine kadar, markalar bir belin başladığı yerde ve nerede bittiği ile denemeler yapıyor.

2. Çöp Kasası

Bu yeni trend, geçmişin sıska kotlarına karşı daha fazla pantolon benzeri siluete dönüşüyor.

3. Ultra Manşetler

Bu trendin tümü kalın manşetlerle ilgilidir.Bunun yerine, uzun kumaşların farklı kumaşlarda aplike veya katlanmış olması ile abartılmış bir eklentidir.

4. Renkli Jean

Soluk sarılardan kiraz kırmızısına, renkli jeane dönüş yapıyor. Pembe ve mor ile kırmızı çeşitliliğin arasındaki çizgiyi dolduran kot pantolonlar için özel bir göz tutuyoruz.

5. 90’lı Pantolon

90’lı jean pantolon modelleri artık geri döndü.

Erkekler İçin Popüler Jean Pantolon Kombin Modelleri Nelerdir ?

Moda tasarımcıları, hiç kimsenin bir kadına direnemeyeceği erkek kotunun ne olduğunu tam olarak biliyorlar. Gelecek sezonda hangi erkek jean pantolon modellerin trend olacağını öğrenmek sizin sıranız.

1.Dekoratif Elemanlar Ve Baskılar İle Kot Pantolon

Özellikle dikkat, baskılara odaklanır, sadece küçük etiketlerle sınırlıdır. Nakışlı kot pantolonlar, her erkek moda dergisinin kapağında yakışıklı görünecek.

2.Klasik Kot Pantolon

Erkekler için, klasik koyu kot pantolon – rafine görüntüyü hafifletmek için uzun süre kanıtlanmış bir seçenek. Klasik düz bacaklı pantolon, dürüstlük sınırlarında kalmanızı sağlar. Günlük kullanım için uygundur, çünkü 2019’daki bu kot pantolon modeli daha önceki mevsimlere göre daha doğrudan görünür.

3.Hafif Kot Pantolon

Kadın versiyonunda ve erkeklerde olduğu gibi, hafif kotlar önde gelen bir pozisyonda. Ancak, yeni erkek modeller daha da yıpranmış ve yırtılmış oluyor. Parlak kot pantolon sadece kendinizi özgür hissetmeyecek, aynı zamanda giysilerin geri kalanıyla birçok kombinasyon seçeneği de edineceksiniz. Paradoksal olarak, aşınmış kot pantolon erkekler üzerinde daha güzel görünüyor.

4.Kesilmiş Kot Pantolon

Sezonun vuruşu işlenmiş alt kenarı olmayan kırpılmış kot pantolon. Sadece klasik modelleri değil, aynı zamanda ince ile parladı. Bağlanmış ve anlamlı görünün.

5.Erkekler İçin Gevşek Kot

Ne kadar resmi görünüyorsun, sadece ceket ve pantolona bağlı değil. Yeni mevsimde pantolonları gevşek bir şekilde giydirin, çeşitli varyasyonlarda bulunun ve klasik kıyafetlerle iyice karıştırın. Serbest ve spor tarzı erkek kotları hareketler için daha fazla özgürlük verecektir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir