Çiçek Desenleriyle Romantik Bir Yaz Bizleri Bekliyor!

Bu yaz hiç olmadığı kadar romantik geçecek. Hemen hemen her kadının sevdiği romantik pembe tonları sıcak yaz hissini yaşatırken zarif çiçek desenli parçalar içimizi açacak. Pembe tonları ve çiçek desenleri kışın kasvetini üzerimizden atmaya aday. 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonları romantik ve optimist çizgilerin ağırlıkta olduğu tasarımlar ile karşımıza çıkıyor.

Enerjinizi yükseltecek zarif çiçek desenleri elbiselerden eteklere birçok parçaya romantik ve lüks bir hava katıyor. Özgürlüğü ve rahatlığı savunan bohem stil pembe tasarımlarla kıştan yaza geçişte ruhumuza pozitif enerji katıyor. Maksi boy elbise ve etekler bu tasarımlarda kendini gösteriyor. Bileklerde dökümlü salaş kollar, göğüsten başlayarak dökülen etek formları elbiselere konforu taşıyor.

Yeni Trend Uzun  Elbiseler

Ayaklara kadar uzanan elbiseler ile özgürce hareket ederken ağaç yaprakları, kır çiçekleri ve yabani güller ile bezenmiş desenleri doğanın ruhunu hissettirecek. Pembe tonları sıcak turuncu tonları ve mavinin eşlik ettiği bu elbiselerde tam bir renk cümbüşü yaşanıyor.

Pembenin hemen her tonuna rastlayacağınız yeni sezonda yalnızca romantik tonlar değil beraberinde güçlü ve sofistike tonlarda sizleri bekliyor. Parçalarda yer alan aplike çiçek desenleri, nakışlar tam olarak kendinizi çiçek bahçesinde hissetmenize olanak sağlıyor. Açık tonlara işlenen nakış çiçek desenleri ile kolay kombinler elde etmek mümkün. Uzun elbiselere işlenen boydan nakışlar ile çabasız şıklık sağlayabilirsiniz. Romantik, feminen, pespembe bir yaz bizleri bekliyor.

Çiçekli Elbise Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir