Farklı Fular Bağlama Yöntemleri

Kombinlerin minik detayı fular, son yıllarda en sık kullanılan aksesuarlar arasında yer alıyor. Sokak modasında sık kullanılan fular, trendler arasında yerini almış durumda. Aşağıda farklı fular bağlama tekniklerini bulabilirsiniz.

Değişik Fular Bağlama Önerileri

Günümüzde kolye yerine fular kullanmak sık tercih edilen aksesuar kombinlerinden birisidir. Farklı fular satın almak yerine aynı fuları farklı şekilllerde bağlayarak kombinlerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

-En kolay fular bağlama tekniklerinden birisi fuları boynunuzda bir tur attırıp önden bağlamaktır. Bu yöntem göğüs dekoltesi olan kıyafetleri tamamlamak için idealdir.

-Fuları kombinleriniz de bağlamadan kullanabilirsiniz. İki yana düşürerek pratik bir kombin yapabilirsiniz.

-En çok kullanılan fular bağlama tekniklerinden birisi ön kısımda üçgen yaparak arkadan boyna bağlamaktır. Özellikle ceket kombinlerinde çok şık durmaktadır.

-Fuları kravat gibi kullanmanız da mümkündür. Kravat bağlar gibi şekil vereceğiniz fularınızı spor kıyafetler ile tamamlayabilirsiniz.

-Romantik bir görünüm yakalamak isterseniz fularınızı fiyonk şeklinde bağlayabilirsiniz.

-Kış aylarında şal fular tercih ederek kendinizi soğuktan korurken aynı zamanda şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Uzun şalları önden dolayıp her iki yandan omuzlara düşürerek avrupai bir görüntü elde edebilirsiniz.

-Şal fular için Fransız stili denilen farklı bir yöntem ise önden örgü şeklinde bağlamak olacaktır. Özellikle uzun şallar bunun için uygun olacaktır.

-Günlük olarak ise boğazınıza dolayıp bir kısmını aşağıya bırakarak şık ve pratik bir model oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir