Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Eder?

Kadınlar erkeklere göre daha dikkatlidir. Bu noktada karşılarında ki insanı derinlemesine inceler ve dikkat ettiği noktaların sonucuna göre hayatlarına alacakları insanı belirlerler. Birçok erkek de kadınların erkeklerde neye dikkat ettiğini merak etmektedir. Bu yazımızda sizler için kadınlar erkekler de nelere dikkat eder ? hangi özelliklerine bakar, ne gibi durumlar bu konuda etkendir bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde kadınlar erkeklerde neye dikkat eder merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Yüz ifadeleri çok önemli

Kadınların erkeklerde dikkat ettiği birçok nokta bulunur mesajda ki yazış tarzı, garsona sipariş verişi, bakışı, göz kırpışı, mimikleri tavırları ve birçok şey kadınlar için oldukça önemlidir. Ancak birçok kadının en çok dikkat ettiği nokta kişilik konusudur. Karşısında ki erkeğin göründüğü gibi olmasını isterler. Tavır ve tarzında değişimleri görmek kadınları çok mutlu eden bir durum değildir. Bir erkeğin tarzının olması kadınların dikkat ettiği diğer bir özelliktir.

Temizlik, Titizlik Dikkat Çeker

Temizlik konusu kadınlar için önemlidir ve karşısında ki erkeğin temizliğine çok dikkat eder ve incelerler. Tırnaklarından, gömleğinin ütüsüne kadar giyilen ayakkabıya kadar kadınlar baştan ayağı bir erkeği inceler ve kişisel bakıma dikkat ederler. Temizlik ve kişisel bakım konusunda ise ilk izlenim büyük önem taşır. İlk tanıştıklarında bu konuya karar verirler. Erkekler gerçekten bir kadının dikkatini çekmek istiyorsa güzel kombinlerle giyinmeli ve gerçekten temiz ve özenli kokmalıdır. Giydiklerinizi mutlaka ütüledikten sonra kullanmaya başlamalısınız, kadınların giyim konusunda en dikkat ettiğini noktaların başında geliyor diyebiliriz.

Hal ve Tavırlar

Kadınların dikkat ettiği bir diğer konu ise tavır meselesidir. Ne der bir şarkı ‘’tavrına hayran olayımm!’’ eskilerden de ilhan alarak, tavırlar, endam kadınlarımız için çok önemli noktadır. Kişinin çevresine karşı tutumu ve bir duruşu olması gerektiğini söyler ve bir erkekte de tavır isterler. Tavrın kişiliği belirlediği bir gerçektir çünkü… Siz de tavırlarınıza dikkat ederek bir kadını kendinize aşık edebilirsiniz.

Cheering friends watching television

Arkadaş çevresine özen gösterilir

Kadınların dikkat ettiği farkı bir konu ise karşısında ki erkeğin arkadaş ve dost çevresidir. Bir atasözümüzün dediği gibi bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim! Bu sebeple birçok kadın erkeğin çevresinde ki arkadaşlarına odaklanır ve nasıl bir yaşam tarzları var bunu inceler. Arkadaş çevresi de o kişi hakkında birçok fikir kazandırır bir kadına…

Son olarak bir kadının en dikkat ettiği şey ise kokudur. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi aslında herkesin kendine göre bir kokusu vardır. Bunu insanın pek kendini algılamaz ancak partnerlerin çoğu zaman çok güzel kokuyorsun sözü ile karşı karşıya kalabilmekteyiz. Bu güzel koku etkisinde de tabi ki parfümünüzünde çok büyük etkisi var. Parfüm sizin bir imzanız olmalı ve bir kadını etkileyen önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmalı. Bu konuda bahsettiğimiz ince noktalara dikkat ettiğiniz sürece bir kadının ilgisini çekmemeniz içten bile değil. Bol Şans… 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir