Kadınların Yapmayı Gizlediği 5 Özel Sır Nedir?

Kadınlar, genellikle sözel olarak paylaşımcı ve dışa vurumcu tavır sergileseler de, günlük hayatlarında yaptıkları ve erkeklerden yapmayı gizlediği davranışları da vardır. Kadınların duygusal ve fizyolojik özellikleri gereği ilgi ve ihtiyaçları gibi düşünme tarzları da farklılık göstermektedir. İlişkide gizli tutulan beş özelliği, genellikle kadınların kendilerini koruma ve güven duyma ile ilgili olsa da, kendilerine özel hissettikleri bu anları gizli tutmayı tercih etmektedirler.

Alışveriş Tutkusu

Kadınlar, alışveriş yapmaya bayılırlar. Bu özel tutkuyu erkekler bilseler de, çoğunlukla uzun süren alışverişlerde kendilerini bu aktivitenin dışında tutmaya çalışan birçok erkek vardır. Kadınların alışveriş tutkusu sınır tanımamaktadır. Durum böyle olunca, alışverişin muhteviyatı ve bütçe açısından sınırı da genellikle aşmaktadır. Genellikle kadınların çoğu, aldıkları pek çok şeyi eşlerine göstermemektedir. Alışverişte görünen kısmın, kadınların yapmayı gizlediği 5 önemli eylemden biri olduğunu erkekler bilmemektedirler.

Gizli Birikim Yapmak

Kadınların çoğu, kendilerine özel para biriktirmektedir. Hemen her kadının kenarda köşede bir miktar birikimi olmaktadır. Bu durum, genellikle kadınlarda gelecek kaygısı ve özellikle alışveriş ihtiyacının karşılanması amacıyla yapılmaktadır. Genellikle erkeklerden bu sır gibi gizlenmektedir.

Cinsel İlişkiler Hakkında Düşünmek

Erkekler, genel olarak seks konusunda daha rahat ve dışa vurumcudur. Kadınların genellikle bu konuda düşünmediği varsayılsa da, kadınların da ihtiyaçlarının olması doğaldır. Fakat genellikle toplumsal yargıların zihinlerde oturması ve yanlış anlaşılma korkusu ile birçok kadın, cinsel ilişki konusundaki düşünce ve isteklerini gizleme yoluna gitmektedir. Hatta bu konuda yaşadıklarını doktorlarına bile açıklayamayan kadınların, sorunlarının bu yüzden çözüme ulaşmadığı da görülmektedir.

Kız Arkadaşların Sırları

Kadınların, genellikle kız arkadaşları ile özel bir ilişkiler ve paylaşımları vardır. Kadınlar arkadaşları arasında en özel sırlarını bile paylaşmaktadır. Kadınlar bu yolla rahatlanmayı sağlarken, genellikle birbirlerine ruhsal açıdan da destek olmaktadırlar. Kadınların çoğu, kız arkadaşının bir sırrını eşine anlatmamakta ve gizlemek konusunda ısrarcı tutum sergilemektedir.

Annelerine Benzemek

Anne kız ilişkisi özel olsa da, kadınların genellikle annelerine benzemekten korktuklarını gizledikleri bilinmektedir. Gerek huyları gerek davranışları annelerine çoğu zaman benzeyen kızlar bunu nedense dile getirmekten çekiniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir