Selena Gomez Sokak Stilini Keşfedin

Selena Gomez sokak stili birçok kişi tarafından merak ediliyor. Rahat giyim şekli olarak da tanımlanabilecek sokak giyimde bilek boyundaki ve yüksek belli Jean öne çıkan ilk detaylardan. Ayrıca düğmeli triko hırka ile güzel bir kombin oluşturuyor. Aksesuarlarda da halka küpeler, saat ve çanta ile hareketli bir görünüm oluşuyor.  Ancak siz bu parçalarla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Yani sokak stili oluşurken kendi beklentilerinizi de kıyafetlere dahil etmeniz gerekir.

Bir kişinin kopyası gibi giyinmek pek de özgünlük olmayacaktır. Bu durum hiçbir kadının hoşuna gitmez. Yani bir kişinin giyim tarzını alabilirsiniz ancak aynı onun gibi görünmek sizi kopya gibi biri yapar. Bu da kendinizi normal şartlarda kötü hissetmeniz gereken bir durumdur. Ama ünlülerden ilham alıp kendinize göre özgünleştirip kullanmak sizi daha dikkat çekici ve özgüvenli biri haline getirecektir.

Selena Gomez 2018 Kombinleri

2018 Sokak Sitili Trendleri

Sokak stilinde önemli olan nokta kendinizi rahat ve şık hissedebileceğiniz kıyafetler seçmektir. Bunun dışında renkleri de iyi kullanmak gerekir.  Yani sade renkler yeni sezonda epey popülerdir. Bu nedenle bunları kullanabilirsiniz.  Ayakkabı ve aksesuar detayları da bu noktada önem kazanır.  Renk uyumu konusunda yapılan hatalara bakılırsa da sokak stilinde çok canlı renkleri aynı anda kullanmamak gerekir. Yani canlı tonlarla sade renkleri kullanabilirsiniz, ancak sade tonlarla yine sade renkleri kombin etmemek, tersine canlı tonlarla canlı başka renkleri de kullanmamak gerekir. Örneğin kırmızı ve yeşil renklerin yerine kırmızı ve krem – siyah tonları daha uygun olur. Yeşille de aynı sade renkler kullanılabilir.

Elbise kullanmayı seven kadınlar için yeni sezonda kareli modeller öne çıkıyor. Yani Selena Gomez dışında bir stil benimsemek istiyorsanız elbise kullanımı ve diğer seçeneklere de bakabilirsiniz.  Renk olarak kırmızı tonlar bir hayli öne çıkıyor. Ayrıca yeşil kareli renkler de bir diğer öne çıkan görüntülerdir. Bunun dışında ayakkabı ve aksesuarlara bakılınca da soğuk havalarda uzun botların çok iyi gittiği aşikârdır. Elbise ile de uyumlu olan bu kombini yapabilirsiniz.  Eğer uzun bot sevmiyorsanız bu durumda daha kısa bilek bot ya da düz klasik ayakkabı da seçebilirsiniz. Topuklu kullanımı da isteğe göre değişebilir.  Klasik ve spor ayakkabı ayrımına da dikkat etmek gerekir. Hemen aşağıdan Selena Gomez’in tüm kombinlerine galeriden göz gezdirebilirsiniz.

2018 Sokak Stili Selena Gomez Kombinleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir