Yeni Moda Yazlık Elbise Modelleri 2017/18

Tüm kış boyunca beklediğimiz o güzel yaz mevsimi işte geldi! Bu sıcak havalarda insanlar kıyafet konusunda biraz sıkıntı yaşayabiliyor. Ama tiril tiril güzel yazlık elbiseler denildiğinde herkes ayrıca bir mutlu olup bu seferde hangisini seçeceğine karar veremeyebiliyor 🙂 İşte bu durumda bizim gibi güzel siteler duruma el atarak sizlere yardım etmeyi umut ediyor tabiki…

Öncelikle yaz denildiğinde rahatlık ve tek parça kıyafetler her zaman ön planda. Renkli cıvıl cıvıl desenlerle dolu elbiseler dolabımızda bizleri bekler halde, bakalım bu sene neler moda neler giymeli hemen göz atalım.

Şifonlar göz dolduruyor

Sokak modası denildiğinde 2017’nin bu sıcak yaz günlerinde sade ve şık duruşunu şifonlar akla geliyor. Bu güzel elbise modellerine çarparak şifon elbiseleri birer birer günlük kıyafetleri taşıyor. Desenli, pliseli, uzun veya midi boy elbiseler şifon kumaşlarla kaplanıyor.

Romantik bir yaz mevsimi…

Her zaman dantel hayatımızda yer bulmaya devam ediyor. Mini mini kıyafetlerde yüksek derecede görülen dantel detaylar, ayrıntı bile olarak gayet şık bir hava katıyor. Sizde stilinize önem veriyorsanız mutlaka dantel detaylı kıyafetleri dolabınızda bulundurun. Hem iddialı hem sade hem de şık olmak istiyorsanız mutlaka dantelli kıyafetleri tercih etmelisiniz.

İşte 2017’nin en güzel yazlık elbise modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir