Yeni Sezon Örgü Bere Modelleri

Kış aylarının kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu aylarda, bere modası da bir çok tasarımcı tarafından yeniden şekillendirmiş vaziyette… 2018/2019 örgü bere sezonu bir çok değişik tasarımla vitrinlerdeki yerini alması artık an meselesi.

Örgü bere şeçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

2018/2019 Örgü Bere Modelleri

Örgü bere tercihlerinizi yaparken kıyafetlerinize hem tasarım, hem de renk olarak uyum sağlaması mutlaka önemli bir konu. Hem soğuktan korunmak hem de soğuktan korunurken daha şık görünmek isteyen bayanlar, işte bu yazımızda doğru bir örgü  bere nasıl seçilir, yazımızın detaylarında bunlara yer vereceğiz.

Bereler, sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan; yediden yetmişe her yaş grubundaki vatandaşlar için kullanılan ürünlerdir. Asıl amacı tahmin edilebileceği gibi, kafayı soğuktan korumak olan bu ürünler, farklı yöntemler ile örülebilmektedirler. Bereler üzerine işlenen birçok şekil bulunmaktadır.

Örgü bere modellerin son dönemlerde popülerliği her ne kadar artmışsa da bu modelleri alırken mutlaka renk faktörüne dikkat edin. Eğer saçlarınız uzunsa ve berenin dış kısmında kalacak şekildeyse, mutlaka saçlarınızın rengi ile uyumlu olacak renkleri tercih edin.

 

Örgü bere modelleri şıklığının yanı sıra, bir çok kombine uyum sağlayacak bir bere çeşididir. Ancak deri kaban, deri ceket ve benzeri deri kıyafetleri örgü bereler ile beraber kullanmak gibi bir hata yapmayın.Galerimizde 2018/2019 sezonunun örgü bere modellerinin en şık ve değişik tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir